10-dňový DETOX na formovanie postavy 

Čo ti 10-dňový DETOX prinesie?
 • schudneš 3-5 kg na tukovej hmote
 • výrazne eliminuješ toxíny v tvojom tele
 • rapidne znížiš množstvo brušného tuku
 • extrémnte zrýchliš výkonosť metabolizmu
 • znížiš prebytočný tuk v okolí brucha, stehien a zadku
 • zníži sa zápal v tele a posilníš imunitný systém
 • budeš spaľovať tuky 2X  RÝCHEJŠIE

Premeny PRED a PO

Ženy, ktoré sa rozhodli nenechať nič náhodu, ale zobrať svoje zdravie,vitalitu, vzhľad do svojích rúk.

Čo povedali  ženy o Evke

Za 30 dni som schudla - 5,4kg a- 33,5cm a k tomu sa mi zlepšila pleť. Určite budem pokračovať touto cestou ďalej. Evke ďakujem za skvelú pomoc odporúčam každej žene ktorá chce zmeniť svoj výzor a svoje ja.

Zlatica Zeliezková

"Naučila som sa zdravo žiť a stravovať, efekt sa dostavil, už po prvom týždni, začalo mi dobre tráviť a schudla som -2,7kg a 31cm po obvodoch"

Magda Lazová

Za 30 dní jsem zhubla -4,2kg Naučila jsem se pravidelne pít a jíst výborne jídla z receptu,všelicos zaradit i do rodinných receptu a hlavne jsem nebrala vyzvu jako dietu, ale program jak se naučit vrátit se sama k sobe a zaradit se ne az na posledni misto, ale na první. Evička opravdu drži slovo odpoví, pomuže ,vysvetlí. Ženy bežte do toho!!!!

Helenka Chramostová

Schudla 3,1 kg a 8,5 cm z obvodov, za čo som veľmi vďačná. Už nie som taká unavená a cítim sa lepšie ale samozrejme je ešte na čom pracovať. . Odporúčam každej žene, ktorá už nevie, čo s kilami navyše. Ja som veľmi rada, že som sa k tejto výzve dostala. Evička veľmi pekne ĎAKUJEM.

Martina Marková

Kde je ten problém?

V prvom rade sú to škodlivé toxíny, ktoré sa dostávaju do vášho tela prostredníctvom pesticídov vo vašom jedle, vo vode, v liekoch mydlách,šampónoch, v kozmetike a dokonca aj dymom, ktoré vdychujete.

Faktom je, že nie je možné sa im úplne vyhnúť – toxíny sú VŠADE

Teraz budete možno prekvapená?

Dokonca za toxíny v tele považujeme aj vnútorné tuky v tele. Tieto tuky vám  spôsobujú nadváhu, až obezitu, zväčšovanie obvodu pása (väčšie brucho), únavu, vyčerpanosť, potenie a  mnohé zdravotné problémy (napr. zvýšený cholesterol, vysoký tlak, dýchavičnosť…atď)

Určitý podiel vnútorného tuku je pre nás životne dôležitý, lebo práve v tukoch sa rozpúšťajú dôležité vitamíny. Problém nastáva, ak je tento podiel väčší, než zodpovedá nášmu veku a pohlaviu.V tom momente sa z nášho pomocníka stáva veľmi nebezpečný až zákerný nepriateľ.

Vnútorny tuk produkuje škodlivé látky(toxíny) a extrémne spomaľuje metabolizmus. Výsledkom sú krvné zrazeniny, upchaté cievy, vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol, cukrovka, infarkt, mozgová príhoda a neskôr aj onkologické ochorenia bohužial.

Dokonca môže aj za chrápanie, poruchy spánku, extrémnejšie a zapáchajuce  potenie sa. A to všetko majú za následok vysoký podiel tuku vo vašom tele.

Máte veľa stresu, alebo depresie?

Je dokázané, že ženy s príznakmi depresie majú omnoho vyššiu pravdepodobnosť, že ich brušný tuk bude omnoho viac zastúpený v tele ako u žien bez výraznejších prejavov depresie, alebo stresu.

Súvisí to hlavne s tým, že ženy, ktoré trpia depresiami alebo stresom majú málo pohybu a veľmi zlé stravovacie návyky, tým pádom sa v ich tele toxíny hromadia veľmi rýchlo, čo má aj za následok zhoršenie nálady (nervozita, podráždenosť, hnev, vyčerpanosť a pod.)

Toto všetko bola  zlá správa.

Ale je tu lepšia správa!

MÁM PRE VÁS RIEŠENIE

Vo vnútri vás vezmem za ruku na 10 dní a ukážem vám…

Recepty na spaľovanie tukov, detoxikáciu tela, budovanie svalovej hmoty, ktoré prinútia vaše telo

dať dole 3-5kg UŽ ZA 10 dní!

Venujte prosím pár minút na prečítanie informácii uvedených nižšie, pretože 10-dňový DETOX na formovanie postavy je vaše jednoduché riešenie na detoxikáciu tela, zrýchlenie metabolizmu a úbytok vnútorných tukov.

Aby ste však dosiahli maximálne výsledky pri redukovaní vašej váhy, musíte dodržiavať tento špecifický stravovací a výživový plán.

Je to momentálne absolútne rozhodujúce pre váš úspech, aby ste spoznali presne proteíny, sacharidy a zdravé tuky, ktoré vaše telo potrebuje na spaľovanie vnútorneho tuku.

Z toho dôvodu som vytvorila  10-dňový DETOX na formovanie postavy, kde nájdete jednoduché, ľahké, chutné recepty a ľahkostráviteľné jedlá  na celých 10 dní, ktoré zrýchľujú metabolizmus, budujú beztukovú svalovú hmotu a  vylučujú RYCHLO prebytočný telesný tuk. 

JE TO NAOZAJ TAK!

Navrhla som tento jednoduchý 1O-denný program tak aby vám poskytol vysoko efektívne výsledky za pomoci receptov, ktoré sú nakombinované tak aby ste detoxikovali telo, spaľovali telesný tuk, budovali svalovú hmotu, upravili si  trávenie  a predovšetkým:

 • schudnete až 3-5kg za 10 dní na tukovej hmote
 • výrazne eliminujete toxíny vo vašom tele
 • rapidne znížite  množstvo brušného tuku 
 • znížte zápal vo vnútri tela 
 • extrémne zrýchlite  výkonosť vášho metabolizmu
 • zvýšte fyzický výkon 
 • znížite celkový telesný tuk na zadku, bruchu a stehnách
 • budete mať viac energie a vitality už za 10 dní

Som naozaj štastná a nadšená, že môžem s vami zdieľať tieto jednoduché a úžasne tajomstvá, ako za 10 dní mať FANTASTICKÉ výsledky.

Týmto 10-dňovým DETOXOM na formovanie postavy vám garantujem, že ste nikdy predtým nezažili nič podobné. Je to osvedčený 10-dňový program, ktorý vám poskytne úžasne výsledky čo v najkratšom čase. (už za 10 dní)

Nasledujte ho prosim presne deň po dni a okamžite začnete páliť váš nadbytočný telesný tuk, zrýchlovať metabolizmus, detoxikovať telo  a budete sa cítiť omnoho mladšie, krajšie, vitálnejšie.

Na rozdiel od mnohých iných programov, ktoré vás nechávajuú hladné, podráždené  alebo si vyžadujú rôzne nedostupné a drahé potraviny k príprave.

Toto je úplne iné!! 

Prestaňte počítať kalórie, sacharidy, alebo tuky vo vašej strave. Prestaňte robiť to čo nefunguje a spôsobuje následne priberanie (známy jojo efekt)podráždenosť, zdravotné problémy a pod.

Začnite aj vy chudnúť bez jojo efektu, týrania,  hladovania, ako už mnoho žien pred vami.

Len výsledky, ktoré môžete cítiť a vidieť sa počítaju!!!

Len si predstavte…

 • že poznáte veľmi jednoduché a účinne recepty, ktoré spôsobia masívnu stratu vášho telesného tuku
 
 • že spoznáte jedlá, ktoré vám pomôžu pri  naštartovaní vášho metabolizmu a vaše svaly sa budú budovať omnoho rýchlejšie
 
 • že poznáte zdravé a chutné recepty, ktoré si pripravíte za 15 min a budú chutiť celej rodine
 
 • že spoznáte super protizápalové potraviny, ktoré vám znížia zápal v tráviacom trakte,čo vedie k plochšiemu a sexi brušku
 
 • že spoznáte potraviny, ktoré vám pomôžu budovať svalovú hmotu, ktorá následne bude „požierať“ váš nadbytočný telesný tuk
 
 • spoznáte ľahko stráviteľné jedlá a potraviny , ktoré vám extrémne pomôžu z detoxikáciou vášho tela

a omnoho viac…

 

Všetko, čo potrebujete vedieť, aby sa zlepšila vaša postava, zdetoxikovalo telo, naštartoval sa metabolizmus, vyformovala sa   postava  je  uvedené v tomto e-booku.

Tento e-book je navrhnutý tak, aby pomocou jednoduchých, zdravých, chutných a hlavne ľahko-stráviteľných jedál  vám umožnil rýchle a  viditeľné výsledky. !!UŽ ZA 10 DNÍ!!

 

10-dňový DETOX na formovanie postavy funguje tak rýchlo, že za už za 10 dní budete sťíhlejšia, budete sa cítiť viac sexi, vaša pokožka, myseľ a telo sa budú sa cítiť, ako znovuzdrodené.

Vaše celkové výsledky budú ohromujúce, lebo budete robiť to čo funguje na 100%.

Už 100-ky žien získali úžasne výsledky. A vy môžete byť ďalšou v poradí.

Jedlá v tomto e-booku sú založené na vedách o konzumácii čistých, nezápalových potravín, u ktorých sa dokázalo, že spaľujú tuk a zmierňujú zápal z brucha a stehien.

Jednoduchá kombinácia potravín vám prinesie  neuveriteľné výsledky v čo najkratšom čase.

 

Pozrite čo všetko môžete stratiť…

Nuž budem musieť ísť s pravdou von, pretože viem, že ako náhle použijete tento program, budete prekvapená, aké výsledky vám to prinesie.

Tento špeciálny e-book 10-dňový DETOX na formovanie postavy aj s bonusom navyše NIKDE INDE takú to ponukú neponúkam!!! 

Táto ponuka je len na tejto stránke

Tak preto konajte rýchlo a využite túto špeciálnu ponuku odo mňa a začnite ešte dnes pracovať na vašom novom JA, budete naozaj prekvapená, aké skvelé výsledky vám to prinesie už za 10 dní.

Zažite aj vy ten pocit, keď sa po 10 dňoch budete cítiť, ako znovuzrodená, budete mať omnoho viac energie,  vaše telo bude čistejšie, bude pracovať v zrýchlenom režime spaľovania tukov a váš obvod pásu sa rapidne zmenší.

Sľubujem, že to zažijete, keď poviete ÁNO tomuto 10-dňovému DETOXU na formovanie postavy.

zaberie vám to len 10 dní!!! 

Aj pre vás toto môže byť začiatok vašej cesty. Vášho NOVÉHO JA.

Tento úžasný 10-dňový program na DETOX robí to, čo nemôžu robiť žiadne pilulky, čarovné nápoje na chudnutie –  prirodzene spúšťa schopnosť vášho tela nakopnúť a naštartovať extrémne spomalený metabolizmus a detoxikovať telo.

Pokračujte – objednajte si teraz, 10-dňový DETOX na formovanie postavy.

Som o tom presvedčená, že tento 10-dňový program bude pracovať pre vás, ako náhle začnete používať tieto osvedčené stratégie, ktoré pomohli mne a mnohým ženám pred vami.

 

Poďte do toho

Náklady na tento program je 40 eur. Vy však zaplatíte LEN 9,90 eur, čo je naozaj zlomok ceny  v porovnaní s inými produktami  na trhu, alebo osobný koučing so mnou.
Každé euro, ktoré do seba  investujete vám garantujem.  Ak po ukončení 10-dňového detoxu neuvidíte, alebo nepocítite  žiadne výsledky, vrátim vám vašu investíciu.

 

Potrebujete poradiť?

Ak máte otázky píšte nám ich na podpora@superlady.sk, alebo nám zavolajte na  0948 855 949. Radi vám na vaše otázky zodpovieme, poradíme a pomôžeme 🙂