VAROVANIE: EXTRÉMNE ÚČINNÉ>>Len pre ženy, ktoré chcú mať plochšie brucho

Ako mať už za 5 dní  plochšie brucho bez hladovania?

 • POZOR: Táto možnosť nie je k dispozícii v žiadnom kroku nákupneho procesu

Ahoj Kráska

Máš 5 dní ? To je všetko čo potrebuješ.

Zaberie to len 5 dní!!

5 dní, aby si sa zbavila nadbytočného vnútorného tuku okolo tvojho pásu  a  zároveň škodlivých toxínov v tvojom tele, ktoré ti rapidne spomaľujú metabolizmus.

Budeš mať o mnoho viac energie, vitality ako kedy predtým a tvoj obvod pásu ti klesne rapídne dole.

Naštartuješ si metabolizmus a dáš do pohybu trávenie.

Túžiš aj ty, po krásnom a plochom brušku? Túžiš si vyformovať postavu, detoxikovať telo a naštartovať spomalený metabolizmus? Ak si si odpovedala ÁNO, tak pokračuj ďalej na tejto stránke.

 

Dôvod, prečo sa cítiš unavená a vyčerpaná, je lebo tvoje telo má príliš veľa vnútorných tukov=TOXÍNOV

 

Vieš o tom že pohyb, správna kombinácia potravín a sebeláska (mať sa rada – milovať svoje telo, také aké momentálne je) sú základným kameňom pre tvoju vysnívanú a vytúženú postavu ?

To je to čo možno nevieš a zabraňuje ti to  k dosiahnutiu tvojej sexy postavy.

Premýšľala si niekedy, prečo …

 • sa cítitš vyčerpaná, unavená a bez energie?
 • prečo ťa z ničoho nič začne bolieť hlava?
 • prečo už máš roky problém so zápchou, alebo hnačkou?
 • prečo máš problémy s trávením (nafukovanie, plynatosť)
 • prečo máš akné, alebo kožné problémy
 • prečo sa ti už roky nedarí schudnúť aj keď sa snažíš?

Kde je ten problém?

V prvom rade sú to škodlivé toxíny, ktoré sa dostávajú do nášho tela prostredníctvom pesticídov  v jedle, vo vode, v liekoch mydlách,šampónoch, v kozmetike a dokonca aj dymom, ktoré vdychujeme.

Faktom je, že nie je možné sa im úplne vyhnúť – toxíny sú VŠADE

Teraz budeš možno prekvapená?

Dokonca za toxíny v tele považujeme aj viscerálny (brušný) tuk, Tento brušný tuk spôsobuje zväčšovanie obvodu pása a mnohé, mnohé zdravotné problémy.

Určitý podiel brušného (viscerálneho) tuku je pre nás životne dôležitý. Problém nastáva, ak je tento podiel väčší, než zodpovedá nášmu veku, pohlaviu a podobne. V tom momente sa z nášho pomocníka stáva veľmi nebezpečný až zákerný nepriateľ.

Viscerálny tuk (brušný) produkuje škodlivé látky(toxíny) a extrémne spomaľuje metabolizmus. Výsledkom sú krvné zrazeniny, upchaté cievy, vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol, cukrovka, infarkt, mozgová príhoda a neskôr aj onkologické ochorenia.

Dokonca môže aj za chrápanie, poruchy spánku, extrémnejšie a zapáchajuce  potenie sa. A to všetko z jedného „tučného brucha“.

Máš veľa stresu, alebo depresie?

Je dokázané, že ženy s príznakmi depresie majú omnoho vyššiu pravdepodobnosť, že ich brušný tuk bude omnoho viac zastúpený v tele ako u žien bez výraznejších prejavov depresie, alebo stresu.

Súvisí to hlavne s tým, že ženy, ktoré trpia depresiami alebo stresom majú málo pohybu a veľmi zlé stravovacie návyky, tým pádom sa v ich tele toxíny hromadia veľmi rýchlo, čo má aj za následok zhoršenie nálady (nervozita, podráždenosť, hnev,vyčerpanosť a pod.)

Toto všetko bola  zlá správa.

!!!A JE TU LEPŠIA SPRÁVA!!!

Teraz môžeš týmto 5 -dňový plánom docieliť zmenšenie tvojho obvodu pásu a naštartovať tvoje chudnutie tým správnym smerom.

Naštartuj svoj spomalený metabolizmus týmto 5 dňovým plánom na ploché brucho.

Jediný spôsob, ako zmenšiť obvod pásu a získať ploché brucho je zamerať sa na toxíny v tvojom tele a naštartovať trávenie.

Na to použijeme tento 5 dňový plán aby sme dostali z tvojho tela toxíny preč  a zároveň naštartovali tvoj spomalený metabolizmus súčasne. Dostaneme tvoje telo do pohybu.

Jednoduchý 5-dňový plán s jednoduchými receptami, ktoré sú pripravené tak, aby tvojr telo na jednej strane dostalo všetko čo potrebuje (bielkoviny, tuky, sacharidy) ale na druhej strane jedlá sú pripravené aby boli veľmi ľahko stráviteľné, aby sme podporili detoxikáciu tela, spaľovanie tukov zlepšili trávenie a budovali beztukovú svalovú hmotu.

5-dňový plán na ploché brucho

Čo získaš týmto 5-dňovým plánom?

 • Vysoko účinný a kompletný 5-dňový plán, ktorý extrémne rýchlo eliminuje toxíny, zrýchli tvoj metabolizmus a zmenší obvod tvojho pásu ( brucho bude plochšie)
 • Super potraviny, ktoré ti pomôžu, prečistiť  telo od toxínov a zredukujú škodlivý zápal v črevách.
 • Prírodné a mimoriadne silné antioxidanty, ktoré ti spália brušný tuk a dostanú telo do predčasného spaľovania tukov.
 • A na koniec 30-sekundový „super tip“ ktorý naštartuje  spaľovanie tukov hňed od ránna
 • Afirmácie-Milum svoje telo, ktoré ti pomôžu a hlavne naučia vnímať svoje telo z iného uhla pohľadu a extrémne ti  pomôžu pri tvojej premene.

Toto všetko sa uskutočňuje jednoduchou, ale veľmi účinnou 5 fázovou detoxikáciou na bunkovej úrovni.

 

1.DEŇ

 • V tomto prvom dni pripravujeme telo na očistu tela, začína proces odstránenia toxínov v  tele, ktoré máš v medzibunkovom priestore.

Budeš cítiť , ako sa tvoje telo dostáva novú energiu.

 

2.DEŇ

 • Počas tohto druhého dňa pridávame do tela jemné protizápalové potraviny, aby sa tvoje telo zbavilo zápalov, hlavne v tráviacom trakte. Jedná sa o recepty, ktoré boli špeciálne navrhnuté tak, aby umožnili tvojmu telu prirodzené a bezpečné vyčistenie od toxínov z organizmu von.

 

3.DEŇ

 • Počas tohto 3-dňa pokračujeme  v procese vyplavovania toxínov z tela a nadbytočného telesného tuku. Tvoje telo sa dostáva do režimu  spaľovania tukov a v tomto procese pokračujeme 4 a 5 deň.

4.DEŇ - 5.DEŇ

 • V týchto dňoch sa ešte zameriame na vyplavenie toxínov z pečene, čiže prečistíme si pečen, podporíme metabolizmus a spaľovanie vnútorných, ale aj podkožných tukov a zároveň v týchto dňoch už aj vyživujme telo a dostávme telo do predčasného a zrýchleneho režimu spaľovania tukov

 

Celý tento 5- dňový  proces robíme bez hladovania a týrania, lebo jedlá sú navrhnuté tak, aby sme nezaťažovali  telo a nespomaľoval sa  metabolizmus, ale práve naopak extrémne sa  zrýchli po týchto 5 dňoch.

Tento 5-dňový plán je navrhnutý tak, aby ti  priniesol úžasné výsledky po ktorých túžiš a aby si sa cítili skvelo, plná energie a vitality.

Keď ukončíš týchto 5 dní tvoje telo bude v rovnováhe,  orgány budú omnoho čistejšie, budeš mať viac energie, menší obvod pásu (menšie bruško) a taktiež sa ti  vylepší pleť.

Ak si  sa začítala až tu, tak to potom určite berieš vážne a chceš pre svoje telo urobiť maximum, prevziať kontrolu nad svojim zdravím, vyčistiť telo od toxínov, nánosov a zbaviť sa tukových zásob.

Všetko, čo teraz potrebujete je rozhodnúť sa.

Ja chcem na sebe zapracovať, aby som dosiahla ploché brucho  a chcem začať ešte DNES
 

Zaži aj ty ten pocit, keď sa po 5 dňoch budeš cítiť, ako znovuzrodená, budeš mať omnoho viac energie,  tvoje telo bude čistejšie, bude pracovať v zrýchlenom režime spaľovania tukov a tvoj obvod pásu sa rapidne zmenší.

Sľubujem, že to zažiješ, keď povieš ÁNO tomuto 5-dňovému plánu na ploché brucho.

zaberie ti to len 5 dní!!!

Aj pre teba toto môže byť začiatok tvojej cesty. TVOJHO NOVÉHO, KRAJŠIEHO, SEBAVEDOMEJŠIEHO JA.

Tento úžasný 5-dňový program na ploché brucho robí to, čo nemôžu robiť žiadne pilulky, čarovné nápoje na chudnutie –  prirodzene spúšťa schopnosť tvojho  tela nakopnúť a naštartovať extrémne spomalený metabolizmus a detoxikovať telo.

Pokračuj  a objednaj si teraz, 5 dňový plán na ploché brucho.

Som o tom presvedčená, že tento 5-dňový plán na ploché brucho bude pracovať pre teba, ako náhle začneš používať tieto osvedčené stratégie, ktoré pomohli mne a mnohým ženám.

.

Ďalšie Výsledky žien

Spolupráca a chudnutie s Evkou je velmi milé a príjemne. Správne ma naštartovala na chudnutie a stále mi vie poradiť. Za 6 mes. som schudla 10 kg.Naučila som sa dodržiavať pitný režim čo mi zo začiatku robilo dosť veľký problém,kokteil mi vyhovuje mám urobené rýchle a zdravé raňajky,ktoré som pred tým nikdy nemávala, takže ja som spokojná a cítim sa výborne takže Ďakujem.

Martina Uhrincová

Cítim sa skvele,na programe som 6 mesiac...je to super, schudla som za toto obdobie 10kg a v cm som dala dole 57cm. Dôležité je,že sa celkovo cítim lepšie, prejsť na upravenú stravu mi nerobilo žiaden problem,ešte 6kg a je to.Žienky vrelo odporúčam!!! Pevnú vôľu a byť presvedčená o tom urobit niečo pre svoje telo a hlavne zdravie..TAK DOTOHO !!! 🙂 Ďakujem Evka

Ivetka Kočnerová

Zbavili ste ma Evka viac ako 50 cm po obvode tela a 4,5 kg. Ale tie cm hovoria za všetko. Skvelé je na tom to že chudnem bez jojo efektu. Cítim sa krajšie a zdravšie. Za to vám ďakujem a chcem pokracovat ďalej.

Denisa Mackovová

Som veľmi spokojná s prístupom Evky a jej radami ktoré mi dáva, aby som dosiahla svoj cieľ programu. Za prvé 4 mesiace som schudla 14 kg. ďakujem.

Gabika Parížová

Spolupráca s Evkou je výborná, vždy vie správne poradiť, pochváliť a povzbudiť . Pod jej vedením som sa naučila správne kombinovať potraviny, jesť pravidelne 5x denne a piť čistú vodu. Za tri mesiace programu som schudla 8,2kg, po obvode stratila viac ako 51 cm a cítim sa výborne . Ďakujem Evka.

Libuša Luzcová

Vyskúšala som mnoho diét a vždy s rovnakým výsledkom. Aj keď som schudla , bola som hladná , slabá a nervózna. Cítila som sa zle. Oslovila ma Evka. S Evkou som veľmi spokojná. Vždy vie poradiť a povzbudiť.. S jej pomocou som schudla 4kg a 70cm po obvodoch za 1 mesiac. Žiadna hladovka , žiadne trápenie. Naučila ma ako správne jesť a ako je dôležitý pitný režim. Odporúčam ju všetkým , ktorí chcú byť chudší a zdravší. Evka , za všetko ďakujem a prajem aby sa Vám stále darilo pomáhať ,lebo Vy pomáhate.

Tatiana Krupová

Garancia vrátenia peňazí

A ak si po 5-dňoch od začiatku, ako nabehnete na 5-dňový plán poviete,  že vám tento plán nič nedal, nebudete sa cítiť lepšie, ľahšie, vitálnejši, neupraví sa vám trávenie, nebudete mať mať menšie bruško, viac energie…atď. Napíšte mi  e-mail a ja vám vrátim peniaze bez toho, aby som sa vás na čokoľvek pýtala.

„Som maximálne presvedčená, že už za 5 dní sa tvoje telo rapidne zmení, lebo dáš do pohybu nielen telo, ale aj myseľ

Rozhodnutie je LEN NA TEBE

 

Nevzdávaj sa na ceste zatvojou vysnívanou a vytúženou postavou, aplikuj do svojho života rady ktoré fungujú a prinášaju reálne výsledky. Ja sama a už 100-žien ich denno denne používaju.

Prajem ti skvelý pocit zo samej seba.

„miluj svoje telo a chudni bez JOJO EFEKTU“

S pozdravom Evka Petrovičová

Špecialista na redukciu hmotnosti pre ženy.

Výsledky ŽIEN za 5 dní

Za 5 dní som dala dole 2kg, normálne som neverila vlastným očiam 🙂 Cítim sa perfektne, doporučujem každej žene.

Miriamna materskej dovolenke

Bolo to len 5 dní, ale pre mňa zásadných 5 dní v mojom živote. Cítim sa ako keby so mňa spadlo závažie, cítim sa ľahká, plná energie, zlepšila sa mi pleť a ako bonus za 5 dní -1,5kg. Som rada, že som na teba natrafila a určite pokračujem v tejto mojej premene ďalej. Dakujem Evička

Ľubkaživnostníčka

Evka ďakujem ti za tento 5-dňový plán. Po 5 dňoch moje bruško je menšie o 10 cm juchuuuu a ako bonus konečne po rokoch som mala pravidelnú stolicu každý jeden deň určite s tebou pokračujem ďalej. DAKUJEM TI.

Evkasekretárka