Ako Lucka schudla 23 kg a ako jej 30 dňová výzva pomohla zmeniť pohľad na jedlo

Kto je Lucka a prečo som si vybrala práve jej príbeh? Možno práve preto, že jej zmena je úžasná a inšpirujúca. A to je to, čo na mojej práci milujem 🙂

„Slová NEMOŽNÉ, NEDÁ SA, NEJDE TO … sú len zamaskované strachy“

A ďalší, ešte dôležitejší dôvod je preto, lebo chcem, aby ste videli drahé Superladies, že sa to . Že slová NEMOŽNÉ, NEDÁ SA, NEJDE TO … sú len:

 • zamaskované strachy,
 • nedostatok informácií
 • a to, že nemáte vaše PREČO

Ako prísť na svoje PREČO

Napríklad i takýmito otázkami Prečo:

 • chcem zmeniť svoje telo?
 • chcem zhodiť tie kilá?
 • vôbec začať so zmenou?
 • to chcem dosiahnúť?
 • ako sa chcem cítiť?
 • chcem vyzerať ako …

Vaša odpoveď, vaše PREČO môže byť i takéto:
Lebo chcem vyzerať ako bohyňa, ako sebavedomá kráska, ako silná žena … Buďte tak konkrétne, ako je to možné. Vizualizujte.

Luckin príbeh – ten jej X faktor, vďaka ktorému dosiahla túto zmenu a skvelý výsledok

Mala som zimomriavky keď som ju počúvala a zároveň som bola šťastná, že som to mohla byť práve ja, ktorá jej zmenila pohľad na jedlo i na samú seba. V tomto krátkom videu Lucka zdieľa svoje pocity a zážitky z 30 dňovej výzvy.

Ak chcete poznať Luckin príbeh, ten jej X faktor, vďaka ktorému dosiahla túto zmenu a skvelý výsledok, neprestávajte čítať.

Pripravila som pre vás rozhovor, kde Lucka odkrýva a zdieľa svoje začiatky, svoje uvedomenia a svoju cestu.

A teraz si urobte pohodlie a nechajte sa inšpirovať Luckou 😊

Evka: Ahoj Lucka, ako by si popísala tvoj život pred a po výzve. Aký životný štýl si viedla predtým, ako si schudla?

Lucka: Juuuuj, radšej nespomínať. Keďže pracujem na zmeny, často som vynechávala raňajky a niekedy nejedla aj do tretej poobede. A potom, keď som prišla domov, nevedela som sa dojesť.

Keď som išla na poobednú, tak som vstávala neskoro… raňajky boli aj obed a večera, taká poriadna, bola vždy až po desiatej večer. 

Pred nočnou som sa doma najedla a potom nič nejedla celú noc, len pila vodu a ráno po šiestej, keď som dorazila domov, som sa riadne najedla a išla spať.

Ako vidíš, jeden veľký zmätok.

Na sladké a slané som mávala chuť len tak na etapy, buď som bola OK, alebo som nevedela čo skôr, či slané a či sladké. Jedno ťahalo to druhé.

Pohyb tiež nebol môj veľký kamarát, ale v práci sa aspoň trochu hýbem, keďže robím v domove dôchodcov na oddelení Alzheimer.

Takže tam sa počas pracovnej doby nezastavím a niekedy sa cítim ako vo fitku, keď treba aj dvíhať sem tam dáke to kilo.

Evka: Prečo si sa rozhodla začať niečo so sebou robiť, čo ťa motivovalo?

Začínala som nespočetne veľa krát, rôzne diéty od výmyslu sveta.“

Lucka: Snažila som sa stále chudnúť, začínala som nespočetne veľa krát rôzne diéty od výmyslu sveta. Schudla som vždy dáke to kilo, ale keď som skončila, kilá sa s láskou ku mne vrátili, aj keď som ich späť nevolala 🙂

A keďže som sa žiaľ stala jednou z tých, čo podľahli Covidu (žiaľ v tej ťažšej forme), začala som o svojom zdraví viac uvažovať.

Až tu raz na mňa na Facebooku vyskočila jedna milá tvárička a prehovorila na mňa…vo mne sa niečo pohlo a už som sa jej nepustila. Bola ako magnet a ja som nevedela prestať ju počúvať a počúvať a počúvať…

Samozrejme… hovorím o tej NAJ SUPERLADY…EVKE Petrovičovej…mojej záchrane. Namotivovala ma tak, že sa už nedalo vrátiť späť.

Dala som sa na jej 30 dňovú výzvu a začala jesť jej super jedlá

Dala som sa na jej 30 dňovú výzvu a začala jesť jej super jedlá, jednoduché, pestré recepty a konečne som začala raňajkovať a zamilovala si jej smoothies.

Dokonca som sa vždy večer tešila na raňajky, že si opäť riadne zamlsám. Nemusím jesť veľa mäsa, moc mi nechýba, takže jej, väčšinou zeleninové recepty, mi vyhovovali na milión percent.

Po 30 dňovej výzve som sa dala aj na 21 dňový detox a presvedčila sa v tom, že som na správnej ceste.

Cítila som sa super, dokonca aj okolie ma chválilo a nestačilo sa čudovať ako sa mením k lepšiemu.

Evka: Bolo pre teba toto SUPERLADY chudnutie jednoduchšie?

Lucka: Musím povedať, že to bolo pre mňa to najjednoduchšie chudnutie. Nebola som nikdy hladná, všetko mi chutilo a hlavne… recepty sú veľmi jednoduché a rýchlo pripravené. Takže nie je o čom.

Je to to najlepšie rozhodnutie v mojom živote, čo som mohla urobiť.

Dokonca po dvoch výzvach som sa dala aj na SUPERLADY PREMIUM a naštudovala si lepšie teóriu a viac natlačila do hlavičky tie správne slová a činy, ktoré mi pomohli a pomáhajú na tejto ceste v lepšom, krajšom, milšom a zdravšom živote.

Evka: Čo ti najviac pomohlo a pomáha stále napredovať za tvojou vysnívanou postavou a nevzdať to?

Lucka: Najviac mi pomohla Evka a jej spôsob ako dokáže ľudí namotivovať, je proste neskutočná. Naozaj ako magnet. Raz ju vidíš a počuješ…a už sa jej nechceš nikdy zbaviť  

Ten pocit!

A samozrejme…to ako sa cítim potom, ako som schudla 23 kg, je na nezaplatenie, takže sa s tým skončiť nedá. Je to láska na celý život.

Evka: Čo sa ti vo výzve najviac páčilo?

Lucka: Na výzve sa mi najviac páčilo to, že sme v tom boli spolu viaceré a mohli sa navzájom podporovať, boli sme na jednej lodi… mohli hovoriť otvorene o problémoch, radostiach, pokrokoch…bolo to proste super.

A ako čerešnička na torte je v 30 dňovej výzve aj koučing LIBUŠKY KLAMOVEJ… ďalšej SUPERLADY… ktorej sa podarilo dostať do môjho vnútra, riadne ho nahlodať a tak mi ukázať tú správnu cestu, ktorou sa vybrať.

Aj ona mi dala naozaj veľmi veľa a tiež by som ju vedela počúvať od rána do večera

Evka: Čo by si chcela odkázať ženám tam „vonku“, ktoré sú momentálne nespokojné so sebou a chcú dať dole nejaké to kilo, čo by si im poradila?

Lucka: Na toto mám jednoduchú odpoveď…„Nerozmýšľaj a daj sa do toho! Žiješ len raz! A preto, aby si si mohla život naplno užívať, musíš byť zdravá a v pohode.

A k tomu ti pomôže hlavne zdravé stravovanie! Takže vhupsni do jednej výzvy… rovnými nohami… nečakaj a daj sa do toho!

„Nerozmýšľaj a daj sa do toho! Žiješ len raz!

Poď do výzvy !!!

Uvidíš, že budeš vďačná sama sebe, že si spravila ten správny krok…TU a TERAZ!!! A najlepšie na tom je, že v tom nebudeš nikdy sama.

Bude ti stále niekto na blízku. Ak budeš potrebovať, tak sa vždy nájde iná SUPERLADY, čo ti podá pomocnú ruku a potiahne ťa vpred… pomôže ti na tvojej ceste k Tvojmu novému, krajšiemu, zdravšiemu, spokojnejšiemu a milovanejšiemu JA!

Na tomto svete si pre Teba najdôležitejšia TY. Ak nie si Ty v pohode…tak ani okolie nebude.

Lebo na tomto svete si pre Teba najdôležitejšia TY. Ak nie si Ty v pohode…tak ani okolie nebude. Je to také domino. Ty sa budeš usmievať na okolie…okolie ti to bude viacnásobne vracať.

Takže naozaj neváhaj!!! Tvoj nový život začína TU A TERAZ…a ja Ti na Tvojej ceste želám všetko len to najlepšie…nech sa s Tvojím novým JA stretneš čo najskôr.

A čo ty?

 • Nebaví ťa cítiť sa bez energie a bez nálady?
 • Chceš sa aj ty pri pohľade do zrkadla na seba usmiať?
 • Už si unavená z toho byť unavená?
 • Chceš pocítiť ten „nový vietor v plachtách“?
 • Chceš zmeniť to, ako vnímaš samú seba?
 • Chceš sa naučiť milovať a akceptovať svoje telo?
 • Chceš zmeniť tvoj vzťah s jedlom?
 • Chceš tvarovať svoju postavu prirodzene, bez hladovania, logicky a s nadšením?

Chceš sa pridať k ženám, ktoré sa ROZHODLI, že nechcú patriť k priemerným, ale k nadpriemerným ženám, že chcú byť príťažlivé Superladies?

Ak si odpovedala aspoň 3x ÁNO, máš teraz jedinečnú možnosť prihlásiť sa do 30 dňovej výzvy a začať pracovať na svojom JA.

Prečo vstúpiť do výzvy?

 • Lebo skrotiť kilá ste skúsili už niekoľko krát osamote a nikdy to nebolo to „pravé orechové“
 • Možno preto, aby ste našli stratenú sebadôveru?
 • Lebo byť sebavedomou labuťou nie je luxus, ale základná výbava každej ženy.
 • Lebo vaše telo si zaslúži zdravé a výživné „palivo“, ktoré vám pomôžem namixovať každý deň.

Lebo zdravá žena = spokojná, vyrovnaná a šťastná  žena.

Preto neváhaj a vstúp!


Lebo vy všetky, ktoré čítate tieto riadky, ste číslo 1.

Lebo ženy, ktoré vstúpili do výzvy … ale veď posúďte sami 🙂

Tak a teraz je rad na vás. Nečakajte a splňte si svoje ciele. Postava snov je vzdialená len na jeden klik. Teším sa na vás vo výzve. Rozbaľme to a objavíme spolu vaše nové JA.

30 dní Ty a Ja!

Evka Petrovičová
Pomáham ženám chudnúť a stať sa najnovšou verziou ženy- SUPERLADY. Mojím cieľom je pomôcť ženám schudnúť raz a navždy, BEZ JOJO EFEKTU a aby sa naučili milovať svoje telo bez žiadnych výčitiek.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů