Vyber si z aktuálnej ponuky a poď pracovať na svojej najnovšej verzii seba samej!

KNIHA ZDARMA: som SUPERLADY

80 % úspechu vo formovaní postavy a chudnutí je v nastavení tvojej mysle. Záleží od toho, aké máš presvedčenia, čomu veríš, aké máš programy v súvislosti s chudnutím, s jedlom, s cvičením, akú máš mienku o sebe, čo si o sebe myslíš, ako samu seba vnímaš a samozrejme, ako samu seba máš rada, alebo nemáš rada. Táto kniha ti pomôže skoncovať s kilami navyše RAZ a NAVŽDY a k tomu sa budeš cítiť sebavedomo, príťažlivo a SEXY.

EBOOK: 5-dňový plán na ploché brucho

Tento 5-dňový program na ploché brucho robí to, čo nemôžu robiť žiadne pilulky, čarovné nápoje na chudnutie –  prirodzene spúšťa schopnosť tvojho  tela nakopnúť a naštartovať extrémne spomalený metabolizmus a detoxikovať telo. Celý tento tento proces budeš robiť  bez hladovania a týrania,  jedlá sú navrhnuté tak, aby si nezaťažovala telo, ale práve naopak extrémne sa  ti zrýchli proces spaľovania tukov už po 5 dňoch.

Pokračuj  a objednaj si teraz, 5 dňový plán na ploché brucho.

EBOOK: 10-dňový DETOX na formovanie postavy

Týmto 10-dňovým DETOXOM na formovanie postavy ti  garantujem fantastické výsledky!  Spoznáš veľmi jednoduché a účinne recepty, ktoré spôsobia masívnu stratu  telesného tuku. Spoznáš jedlá, ktoré ti pomôžu pri  naštartovaní  metabolizmu a tvoje  svaly sa budú budovať omnoho rýchlejšie. Spoznáš zdravé a chutné recepty, ktoré si pripravíš už za 15 min a budú chutiť celej rodine. Spoznáš super protizápalové potraviny, ktoré ti znížia zápal v tráviacom trakte,čo vedie k plochšiemu a sexi brušku.

Reštart TELA a MYSLE už za 10 DNÍ!!

Počas nasledujúcich 10-tich dní  si  budeš vytvárať harmóniu tela a mysle. A čo k tomu budeš potrebovať? Silný fyzický základ, ktorý budeš budovať správnym jedlom, tekutinami, dýchanim, fyzickou aktivitou. Silný mentálny základ  (myšlienky, viery, emócie, presvedčenia...) Keď spojíš tieto dve úrovne dokopy, tak už za 10 dní dosiahneš FENOMENÁLNE VÝSLEDKY. Zaži so mnou 10 NEZABUDNUTEĽNÝCH 10 DNÍ  v tvojom živote. Ukážem ti, ako aj ty môžeš dosiahnuť svoju vysnívanú postavu, telo po ktorom túžiš už roky.

30-dňová výzva: Dostaň svoje telo a myseľ do FORMY

Preto 30 dní lebo tvojmu mozgu trvá približne 30 dní, kým sa z tvojho správania stane zvyk.

Pozývam, aby si sa ZAPOJILA do  30 dňovej výzvy. Dopraj si 30 dní a pridaj sa k ďalším ženám, ktoré sa už naučili milovať svoje telo a už vedia, čo presne majú robiť, aby dosiahli krásnu a štíhlu postavu, vedia ako ovládnuť svoju myseľ k trvalým výsledkom, ako  sa stravovať, detoxikovať telo, kombinovať potraviny...

SUPERLADY PREMIUM

Pozývam ťa na transformačnú cestu, na ktorej zažiješ premenu tvojho tela, mysle a celkovej tvojej osobnosti. SUPERLADY PREMIUM je Online TRANSFORAČNÝ program pre ŽENY, v ktorom prejdeš 6-týždňovým  procesom a zapojíš do svojho procesu chudnutia tvoju MYSEĽ, ktorá ti prinesie o 80 % rýchlejšie a trvalejšie výsledky.

______________________________________________________________________________________________________________

Potrebuješ pomôcť?

Zákaznická podpora: Petra Kulíšková

Potrebuješ pomôcť, alebo poradiť?

Neváhaj a určite sa mi ozvi 🙂

email: podpora@superlady.sk

mobil: 0948 855 949