Evka Petrovičová

Volám sa Evka Petrovičová a som špecialista na redukciu hmotnosti pre ženy. Pomáham a učím ženy, ako schudnúť BEZ JOJO EFEKTU a aby sa naučili milovať svoje telo bez žiadnych výčitiek.

Mojim cieľom a snom zároveň  je pomáhať ženám aby dosiahli svoju vysnívanú postavu, vybudovali si NOVÉ JA, a aby sa každá jedná žena cítila krásne, zdravo, sexy, sebavedomo a príťažlivo.

Späť do minulosti...

Ako 20-ročná som vycestovala som do Londýna za prácou, kde som žila 5 rokov. V tej dobe mi zdravý a aktívny životný štýl absolútne nič nehovoril. Sladkosti, žiadny pohyb, fajčenie 10-15 cigariet denne nemalo nič spoločné so zdravím.

Samozrejme že kilá navyše nenechali na seba dlho čakať, kilo po kile a zrazu ani neviem ako a mala som o 7 kíl navyše. Možno si poviete, že to nie je veľa, pre mňa to bolo extra veľa.

 

A viem keby som s tým nezačala niečo robiť tak v dnešnej dobe po dvoch pôrodoch by som mala navyše možno už 10 a možno aj 20 kg navyše. Ja neviem, ale čo viem je to, že to má vždy tendenciu rokmi stúpať. V tej dobe som bola zúfalá, začala som robiť to čo robí 99% žien keď chcú schudnúť.

Začala som držať diéty, obmedzovať sa v jedle, hladovať, dokonca som pridala aj šport, ale bohužiaľ NIČ nepomáhalo. Váha stále stála ani gram dole, dokonca v niektorých momentoch mi váha ešte aj stúpla kilo, dve navyše.

Prestala som mať rada svoje telo a každým dňom som nachádzala len nedostatky. Neforemná postava, ovisnuté brucho, veľké stehná, veľký zadok. Priam som neznášala pohľad na seba do zrkadla, najhoršie to bolo v plavkách.

Ako to už býva s každým kilom navyše prichádzajú aj zdravotné problémy. Ja som nebola výnimkou začala som mať problémy so zápchov, mala som akné po celej pleti, trpela som extrémnou únavou a vyčerpanosťou, bola som nafuknutá, ako balón, začali mi extrémne vypadávať vlasy, našla som si hrčku v prsníku a toto všetko to zakončila NEKONTROLOVATEĽNÁ CHUŤ NA SLADKÉ.

Bola som schopná zjesť celú čokoládu na posedenie v tom momente to bol skvelý pocit, vychutnávala som si ju, ale hneď ako som ju zjedla prišli hrozné výčitky.Bola som v koncoch, nevedela som čo mám robiť, na koho sa obrátiť, kto by mi s tým pomohol. V tej dobe som bola naozaj zúfala.

Návrat späť na Slovensko:

Po 5 rokoch žitia v Londýne som sa vrátila spať na Slovensko. Našla som si prácu, ako výživová poradkyňa, táto práca ma veľmi obohatila a konečne som sa naučila a pochopila, ako byť zdravá, štíhla, vitálna, ako schudnúť bez jojo efektu.

Veľa som sa učila o tom, ako naše telo funguje, čo potrebuje k tomu aby bolo zdravé a čo naopak naše telo zaťažuje a spôsobuje zdravotné problémy, stratu energie a rýchlejšie  stárnutie. Študovala a vzdelávala som sa v oblasti zdravého stravovanie, detoxikácie  a výživy tela. Sama sebe som si bola prvým klientom. V prvom rade som prestala fajčiť ,začala som sa o svoje telo starať nie len z vonku, ale aj z vnútra.

A výsledok?

Postupne sa mi upravila pleť, schudla som naspať na svoju pôvodnú hmotnosť 55 kg, zmizla mi hrčka z prsníka, upravilo sa mi trávenie a konečne som sa cítila, ako znovuzrodená vo svojom „novom tele“.

Počas mojej 5 ročnej praxe výživovej poradkyni som pomohla viac ako 250 klientom či už s chudnutím, alebo s očistou  organizmu. Bol to naozaj skvelý pocit keď vám ľudia ďakovali a boli vám vďačný.

Bod zlomu VS prvé neúspechy:

Mala som klientky, ktorým išlo chudnutie, ako po masle mesiac po mesiaci im kilá odchádzali, priam sa mi tratili pred očami a ich NOVÉ JA rástlo.

…..ale bohužiaľ mala som aj neúspechy pri chudnutí. Niektoré ženy nedosahovali také výsledky, ako by som chcela a aj napriek tomu, že robili presne to isté, ako tie prvé, dokonca boli ešte viac disciplinované a výsledky žiadne.

V tej dobe som nechápala prečo, robím niečo zlé? Kde je „pes zakopaný“ pýtala som sa samej seba.

Klientky boli z toho frustrované a ja tiež a dôvera z ich strany postupne sa strácala. Chcela som im naozaj veľmi pomôcť, ale nevedela som AKO?

Lámala som si hlavu a pýtala som sa:

  • Ako to je možné?
  • Kde robím chybu
  • Prečo nechudne?
  • Má to vlastne zmysel to čo robím?

Niečo vo vnútri mi hovorilo Áno má to zmysel pokračuj ďalej a odpoveď ktorú hľadáš nájdeš. A tak som sa začala vzdelávať a učiť sa ešte viac, ako predtým. Navštívila som 10-tky seminárov, workshopov, tréningov, online kurzov. Učila som sa od tých najlepších z československého a amerického trhu.

Poviem vám bola to teda makačka  🙂 ale stálo to zato  🙂 
A až potom všetkom som konečne našla poslednú skladačku, ktorá mi roky chýbala, k tomu aby som v dnešnej dobe mohla pomáhať ženám chudnúť bez jojo efektu a aby naozaj dosahovali krásne a trvalé výsledky. Aby nielen to že schudnú, ale aj hmotnosť si udržali a aby sa z nich stali krásne, sebavedomé a príťažlivé ženy pre svoje okolie a manželov  🙂

A teraz vás asi zaujíma čo bolo tou poslednou skladačkou,…
Bola to 

  • SEBAÚCTA 
  • VNÚTORNÝ DIALÓG (ako sa sama so sebou rozprávaš-denno - denne)
  • MYSLENIE (ako zmýšlaš o sebe, aká je tvoja indentita...za koho sa považuješ)
  • SEBELÁSKA  (milovať svoje telo/mať samu seba rada bez žiadných výčitiek aj napriek tomu že momentálne máš väčší zadok, stehna, brucho a nepáči sa ti to čo vidíš v zrkadle)

Príklad z praxe…

To máte ako s výstavbou nového domu, ak chcete si postaviť/vybudovať dom musí mať pevné základy, ak nebude a vy (robotníci  🙂 )to odfláknete tak je viac, ako pravdepodobne že dom nebude mať statiku a spadne vám ako domček z karát.

A to iste je aj keď chcete si vybudovať vaše nove JA krajšie JA, štíhlejšie JA, sebavedomejšie JA, tiež si najprv potrebujete vybudovať pevný základ. A tým základom je naučiť sa mať samu seba rada bez žiadných výčitiek aj napriek tomu že sa vám momentálne konkrétna časť na vašom tele nepáči. 

Miluj svoje telo  chudni BEZ JOJO EFEKTU...

V dnešnej dobe učím ženy po celom slovensku a česku, ako schudnúť BEZ JOJO EFEKTU a aby sa naučili milovať svoje telo bez žiadných výčitiek. Učím ich to, čo som sa ja musela učiť a študovať roky, aby som na to prišla.

Práve preto som vytvorila pre ženy 30-dňovú výzvu: Dostaň svoje telo a myseľ do formy, kde učím ženy nielen to, ako sa majú stravovať, ako kombinovať potraviny, ako telo detoxikovať, ako dostať telo a myseľ do formy za 30 dní, ale aj tu najpodstatnejšiu časť celého chudnutie bez jojo efektu a tou je SEBELÁSKA. Ženy vo výzve si budujú pevný základ nového JA, krajšieho JA, sebavedomejšieho JA a preto dosahujú úúúúúúžasne výsledky.

A v dnešnej dobe sú to krásne, sebavedomé ženy, ktoré prešli 30-dňovou transformáciou tela aj mysle a pokračujú ďalej, lebo už presne vedia, čo majú a nemajú robiť.

.

To sú výsledky po 30-tich DŇOCH