Objednávka 21-dňovej DETOX VÝZVY

 

Čo obsahuje BALÍČEK: ploché brucho?

(PDF-elektronický balíček)

  • 5-dňový plán na ploché brucho: (PDF)
    Zaberie to len 5 dní!! 5 dní, aby si sa zbavila nadbytočného vnútorného tuku okolo tvojho pásu a zároveň škodlivých toxínov v tvojom tele, ktoré ti rapidne spomaľujú metabolizmus. Budeš mať o mnoho viac energie, vitality ako kedy predtým a tvoj obvod pásu ti klesne rapídne dole.
  • 10-dňový DETOX na formovanie postavy:(PDF)
    Vo vnútri ťa vezmem za ruku na 10 dní a ukážem ti... Recepty na spaľovanie tukov, detoxikáciu tela, budovanie svalovej hmoty, ktoré prinútia tvoje telo dať dole 3-5kg UŽ ZA 10 dní! Už za 10 dní sa ti extrémne zrýchli výkonnosť metabolizmu a zvýši sa fyzický výkon, zníži sa celkový telesný tuk na zadku, bruchu a stehnách.
  • 5 TOP DETOX smoothie receptov na očistu čriev:(PDF)
    Jediný spôsob, ako zmenšiť obvod tvojho pásu a získať ploché bruško je zamerať sa na toxíny v tvojom tele a naštartovať trávenie. Na to použijeme týchto 5 TOP DETOX smoothie receptov, ktoré dostanú z tvojho tela toxíny preč a zároveň naštartujeme tvoj spomalený metabolizmus súčasne.. Týchto 5 jednoduchých receptov podporí detoxikáciu tvojho tela, spaľovanie tukov, zlepší sa trávenie a začneš budovať beztukovú svalovú hmotu.

VÝSLEDKY ŽIEN

Za tri mesiace programu som schudla 8,2kg, po obvode stratila viac ako 51 cm a cítim sa výborne . Ďakujem Evka.
Libuša Luczová
Zbavili ste ma Evka viac ako 50 cm po obvode tela a 4,5 kg. Ale tie cm hovoria za všetko. Skvelé je na tom to že chudnem bez jojo efektu. Cítim sa krajšie a zdravšie. Za to vám ďakujem a chcem pokracovat ďalej.
Denisa Mackovová
Spolupráca a chudnutie s Evkou je velmi milé a príjemne. Správne ma naštartovala na chudnutie a stále mi vie poradiť. Za 6 mes. som schudla 10 kg. Som spokojná a cítim sa výborne takže Ďakujem.
Martina Uhrincová

Vyplň svoje údaje a poďme do toho!!!

Už ma traja ľudia oslovili, že vyzerám inak, dokonca, že som omladla jééj, teším sa. A zasa padla aj otázka, či sa veľmi trápim s chudnutím? Odpoveď: vôbec nie, tá strava je super skvelý pocit. Evka ĎAKUJEM
Broňa Gibová
Som veľmi spokojná s prístupom Evky a jej radami ktoré mi dáva, aby som dosiahla svoj cieľ programu. Za prvé 4 mesiace som schudla 14 kg. ďakujem.
Gabika Parížová