Evkina spoveď

Sú to približne dva mesiace, odkedy som robila živé vstupy, odkedy som s vami zdieľala nejaké uvedomenia, recepty … skrátka som sa z online svetu stiahla. Hm, z akého dôvodu? Čo ma k tomu viedlo?

V dnešnom článku chcem s vami zdieľať, ČO SA SO MNOU v tomto období DIALO. Zoberte si napr. bylinkový čajík, sadnite si niekde, kde je to pre vás pohodlné a poďme spolu venovať zopár chvíľ PREBUDENIU, RASTU, UVEDOMENIU A ŽENSKEJ SILE.

Pred mojimi narodeninami

Znovuzrodenie – narodeniny

Bolo to asi týždeň pred mojimi narodeninami, keď začala pociťovať niečo “zvláštne”. Celá som sa cítila zvláštna a nedávalo mi to zmysel.

Nič sa mi nechcelo, nič ma nebavilo, v ničom som nevidela zmysel …  Nechcelo sa mi sedieť pred počítačom, ani produkovať videá … Prestávala som vidieť zmysel v tom, čo robím. Cítila som sa stratená v svojom vlastnom živote.

Pýtala som sa samej seba či to, čo robím má vôbec zmysel. Pomáha moja práca vôbec niekomu? Nerozumela som tomu, nerozumela som SAMEJ SEBE.

Prečo SuperLady klub meškal

SuperLady klub

SuperLady klub bol temer hotový. Mojim plánom bolo otvoriť jeho brány začiatkom júla. Ale … Áno. Presne to ALE. Ešte som necítila, že ho už mám dať von. Niečo mi tam chýbalo, no nevedela som úplne, že ČO.

A tak tieto okolnosti viedli k tomu, že som sa rozhodla “netlačiť na pílu” a dovolila som si voľno. Skrátka som si od mojich podnikateľských aktivít dal ana celé leto jednu veľkú (ale potrebnú) PAUZU. Waw. Bolo to asi prvý krát v mojom dospelom, pracovnom živote, kedy som mala 2 mesiace voľno – vkuse.  

Nechať veci plynúť a netlačiť na pílu

Flow, plynutie, netlačiť na pílu

Počas leta som si dopriala kopec aktivít s rodinou. Absolvovala som rôzne výlety – peši aj na bicykloch, turistiku, dovolenku s manželom a aj pár vzdelávacích seminárov (na úplne inú tému, ako doteraz).

Aj keď som netlačila na pílu, moje podvedomie sa stálo snažilo prísť na poslanie MOJEJ DUŠE. V mysli mi z času na čas vyskakovali otázky

  • Čo tu mám na tomto svete vytvoriť?
  • Ako ešte môžem ženám pomáhať?
  • Čo potrebujem na to, aby som opäť našla zmysel?

Keďže moje  túžba posunúť sa vpred, moja túžba po poznaní a moja túžba rásť bola veľmi silná, kontaktovala som skvelú terapeutku Libušu Klamovú. Libuša mi na mojej ceste veľmi pomohla. Zažívala som s ňou moju vnútornú transformáciu. Pomohla mi pochopiť a ujasniť si, čo sa so mnou deje a dôvod, prečo sa to so mnou deje.

Teraz máš asi kopec otázok a si možno aj trošku zvedavá, že to teda bolo. Čo sa mi to dialo a čo sa so mnou dialo? Celú túto situáciu by som nazvala ako VNÚTORNÁ TRANSFORMÁCIA, ktorá bola mojou učiteľkou. Naučila ma pochopiť sa, pochopiť situáciu …

Moje POSLANIE

Poslanie DUŠE

Uvedomila som si, že SuperLady je môj osud, moje POSLANIE, moje poslanie DUŠE. Ale šírenie tejto značky a komunikácia s vami úžasnými ženami už bude odteraz inak, ako bola.
Inak, ako ste doteraz boli zvyknuté a ako som bola zvyknutá ja.

PRIZNÁVAM SA VÁM. Súčasťou môjho uvedomenia bolo aj to, že doteraz som SuperLady robila v mužskej energii. Hm, SuperLady je o ženách, pre ženy a so ženami a v mužskej energii ☹. Zvláštne však?

Stačilo. “Vesmír, Boh, Život, Energia” … (pomenuj si to ako chceš) sa už nemohol na to pozerať. Išla som nesprávnym smerom, a preto ma “Vesmír” v máji zastavil a povedal STOP rozmýšľaj! A ako som už vyššie spomenula, rozmýšľala som cca dva mesiace. Dva úžasné a zmysluplné mesiace, za ktoré som hlboko a úprimne vďačná.

Prišla som na to, že celý spôsob podpory a pomoci ženám musím úplne prekopať. Už to nebude v mužskej energii a nebude to len na povrchu. Pôjdem viac do ŽENSKEJ hĺbky, viac DOVNÚTRA, viac do nekonečnej LÁSKY.

SuperLady bude okrem receptov na zdravé “palivo” pre tvoje telo aj o OSOBNOM a DUCHOVNOM raste ženy. Bude to o ženskej sile a o sebaláske. BINGO!!! A toto je presne to, čo mi v SuperLady klube chýbalo. Tá tajná ingrediencia, bez ktorej som to nemohla odštartovať.  
 
A až teraz, keď je SuperLady klub kompletný, môžem sprevádzať, učiť a inšpirovať ženy tým, čím som si prešla ja a takto môžeme rásť SPOLOČNE. Pri písaní týchto riadkov pociťujem zimomriavky a to je správne znamenie.

Mimochodom, počas mojej transformácie prichádzali ku mne aj znamenia v podobe pocitov, zvláštnych “náhod”, v podobe tých správnych ľudí, ktorí prišli do môjho života.

Kráska, ak si momentálne prechádzaš čímkoľvek v tvojom živote, pamätaj, že sa to nedeje TEBE ale PRE TEBA, pre tvoje dobro. Niekto hore ti naznačuje, že asi nejdeš úplne tým správnym smerom a je čas to zmeniť.

Čo sa vôbec teraz deje?

Čistenie energií

Čo sa momentálne vo svete a ľuďom deje?

Zem sa čistí. čistia sa energie. A áno, aj my ľudia sa čistíme. Niektorí si to uvedomia a pracujú s tým, niektorí nechápu a odmietajú zmeny. Idú hlavou proti múru. Približne tak, ako som išla ja v máji. Niektoré z vás môžu zažívať škrípanie vo vzťahu, nulové flow v práci, napätie v práci, to, čo vám doteraz dávalo zmysel je zrazu akési cudzie … No, to ČISTENIE môže mať rôzne podoby. Dôležité je UVEDOMIŤ si, že sa to deje, UCHOPIŤ to a začať s tým PRACOVAŤ.


Je na tebe ako celé toto “čistenie energií” zoberieš, ako s týmito “znameniami” naložíš, čo s nimi spravíš, ako sa k nim postavíš. Ak si uvedomíš, že je to pre tvoje dobro, SUPER, už len toto uvedomenie ťa posunulo o niekoľko krokov vpred.

Nedeje sa to TEBE ale PRE TEBA.

Viac o ČISTENÍ ENERGIÍ a o tom, čo sa teraz deje hovorím v tomto videu. (klikni dole na video)

Prajem ti energický deň plný hodnotných znamení a duševnej pohody.

Vaša Evka.

Evka Petrovičová
Pomáham ženám chudnúť a stať sa najnovšou verziou ženy- SUPERLADY. Mojím cieľom je pomôcť ženám schudnúť raz a navždy, BEZ JOJO EFEKTU a aby sa naučili milovať svoje telo bez žiadnych výčitiek.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů