Ako schudnúť 29kg a nehladovať? Katkin príbeh

Krásna mamina štyroch detí, dospela jedného dňa k bodu, kedy sa rozhodla urobiť ZMENU vo svojom živote. Ale ako schudnúť a nehladovať? Nie je to až také náročné. Katka vie o tom svoje 🙂

Od bodu ROZHODNUTIA prešla kus cesty a dosiahla krásny výsledok. Schudla úžasných 29kg! WAW. A stále pokračuje. Za svojou vysnívanou postavou sa rozhodla kráčať spolu so mnou a mojou výzvou. A aj spolu so ženami s našej skvelej SUPERLADY komunity.

Toto sú momenty, kedy si poviem, že to má zmysel :).

Jedného dňa som si od Katky našla vo svojej schránke túto úžasnú správu.

Evička, ďakujem ti za 30 dňovú výzvu, ktorú sme spolu absolvovali v januári. Pokračujem v nej naďalej. Varím Podľa teba. Som 8 mesiacov po pôrode 4tého dieťaťa a komplikovanej operácie maternice. Cítim sa super. Posielam foto a pokračujem ďalej.

Nedalo mi to a povedala som si, že sa jej musím spýtať na jej cestu  na jej PREČO – čo je jej hnacím motorom. Ako schudla 29 kg? Ako to dokázala? A musela som to zdieľať aj s ostatnými ženami v SUPERLADY komunite.

Som veľmi rada, že Katka súhlasila s rozhovorom.

Ak ste momentálne bez inšpirácie a potrebujete povzbudiť a motivovať – Superlady komunita je to správne miesto pre vás. Poďte sa so mnou začítať a zistiť, ako Katka dosiahla tejto úžasnej zmeny.

VYZERÁ FAKT SKVELO.

Čo poviete?

Aký životný štýl si viedla predtým, ako si schudla? 

Kedysi som neriešila, chudnutie… Jedla som všetko, čo domácnosť dala. Neriešila som ani čas. Kedy mi napadlo, vtedy som sa najedla a bolo mi jedno čo som vložila do úst.

Koľko si……. Schudla?

Schudla som 29 kg. Moja počiatočná váha bola 95 kg.

Prečo si sa rozhodla začať niečo so sebou robiť – čo ťa motivovalo?

Motivácií bolo viac, chcela som sa v prvom rade páčiť sama sebe. Mám rada módu a rada sa pekne obliekam a veľa vecí som si pri mojej postave nemohla dovoliť.

Ľudia ma na ulici nespoznávali, hanbila som sa za svoju postavu. Moja dcéra je v puberte a chcela som sa obliekať ako ona.

Najprv sa mi smiali a teraz ma prosia o rady.

Všade som počúvala, že to nedám, že načo sa trápiť diétami  … Tak som si povedala DOSŤ a chcela som sebe aj im ukázať, že NA TO MÁM. Najprv sa mi smiali a teraz ma prosia o rady.

POZNÁMKA OD EVKY

Vidíte milé dámy. Toto je len dôkaz toho, že keď začnete a vytrváte, tak okolie sa pridá. Dôležité je vytrvať, odolať posmeškom, podceňovaniu a ísť si za svojim CIEĽOM.

Bolo pre teba toto “SUPERLADY” chudnutie jednoduchšie?

Samozrejme, že bolo. Z jednoduchého dôvodu. NEHLADOVALA SOM. Čo sa týka jedla, považujem sa za veľmi konzervatívnu. No tieto recepty vo výzve aj v komunite sú úplne iné – fantastické.

Čo ti najviac pomohlo a pomáha stále napredovať za tvojou vysnívanou postavou a nevzdať to?

Boli dni kedy som si povedala, že už nevládzem, že nevidím žiadne zmeny a nechudnem, váha bola stále rovnaká. Potom som si spomenula na moju motiváciu moje PREČO a rozhodla som to nevzdať. 

Katkina premena

Aký konkrétny program si absolvovala?

Absolvovala som 2 x 30 dňovú výzvu a bolo to najlepšie rozhodnutie, aké som mohla urobiť.

Čo ti konkrétne priniesla táto výzva / čo sa ti páčilo?

Hlavne vetu: Všetko je v Tvojej hlave. Ak si povieš, že to nedáš, tak to naozaj nedáš. Samozrejme objavila som zdravé recepty, o ktorých som nikdy nepočula a to nehovorím o potravinách, ktoré som ani nevedela vysloviť 😊

Zdravé potraviny

Nezaujímala som sa o ne a teraz si bez nich neviem predstaviť varenie. Teraz sú súčasťou mojej kuchyne. Veľa nezdravých vecí som vyhodila a aj moje deti vediem k zdravému životnému štýlu.

Vo výzve sa mi páči TÁ energia, povzbudzovanie, mala som sa na koho obrátiť ,inšpirovali sme sa navzájom fotkami receptov.

Čo by si chcela odkázať ženám tam „vonku“, ktoré sú momentálne nespokojné so sebou a chcú dať dole nejaké to kilo, čo by si im poradila?

V prvom rade aby sa prestali ľutovať a hľadať výhovorky, prečo to nejde! Tu nejde len o životný štýl, ale aj o ZDRAVIE. Aby začali mať radi svoje telo a dávali mu len to najlepšie. Začiatky sú vždy ťažké vo všetkom.

Aby to nikdy nevzdali, lebo začínať znovu je vždy ťažšie ako pokračovať ďalej. Samozrejme pohyb je veľmi dôležitý.

Pamätám si ako mi poslala Evka 10 minútové videá a ja som sa smiala, že to len 10 minút? To video som musela viackrát stopnúť a chytiť dych, teraz dávam aj vyše 30 minútové videá s HIIT.

Týmto sa chcem Evke veľmi pekne poďakovať, že mi dala možnosť a priestor sa s vami podeliť o moje skúsenosti, že mi ukázala, že aj zdravé jedlá sú vynikajúce a vôbec nie sú drahé, ako som kedysi počúvala od ľudí.

Naučila ma, že raňajky sú veľmi dôležité a hlavne viem čo a kedy jesť a čo s čím kombinovať. 

Ďakujem ti Katka za tvoj čas a za zdieľanie tvojho ÚŽASNÉHO príbehu.

Milé Superladies, dostali ste nové podnety, postrehy a skúsenosti a je teraz len na vás, ako s týmito informáciami naložíte. Katka našla svoje prečo. Má rada módu, pekné oblečenia a túžila po zdravom tele.

Aké je vaše PREČO? Aký je váš motor?

Ak hľadáte povzbudenie, podporu pamätajte, že nemusíte byť v tom samé.

Pridajte sa do SUPERLADY komunity a objavte miesto, kde sa ženy navzájom motivujú, podporujú, zdieľajú, kde chcú na sebe pracovať.

Spestrite si deň novými receptami, spoznajte nové kamarátky 🙂

PRIDAJ SA k ostatným SUPERLADIES

Pamätaj, všetko je v tvojej hlave!

Majte pohodový deň dámy 🙂

Evka Petrovičová
Pomáham ženám chudnúť a stať sa najnovšou verziou ženy- SUPERLADY. Mojím cieľom je pomôcť ženám schudnúť raz a navždy, BEZ JOJO EFEKTU a aby sa naučili milovať svoje telo bez žiadnych výčitiek.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů