JEDNODUCHÝ A CHUTNÝ CHLEBÍK ZO ŠPALDOVEJ MÚKY A GRÉCKEHO JOGURTU

Máte niekedy chuť na krajec chleba natretý s maslom,syrom… a dať si k nemu chrumkavú zeleninku? Aj by ste si kúpili obchode, majú tam rôzne druhy slnečnicový, ražný. zemiakovy,… Ale, vlastná hlava vám to nedovolí, lebo viete, že bude obsahovať bielu múku a veľa bieleho cukru? A vy už viete z predošlého článku 10 dôvodov prečo nejsť biele pečivo,č.7 vás prekvapí,že biela múka vám škodí a neprispieva vášmu zdraviu.Už nemusíte odolávať 🙂 mám pre vás jednoduchý a chutný recept na špaldový chlebík.

PRÍPRAVA ŠPALDOVEHO CHLEBÍKA S GRÉCKYM JOGURTOM

ČO BUDEME POTREBOVAŤ ?

  • 450 g hladká špaldová múka
  • soľ, korenie
  • 1 ČL sóda bikarbóna
  • 400 ml grécky biely jogurt

POSTUP:

Zmiešame dokopy všetky suroviny. Vymiešané cesto dáme piecť, pečieme cca 1 hodinu na 180 stupňoch. Ak si chlebík chcete spraviť ešte zdravším môžete pridať podľa chuti ešte semienka ľanové, slnečnicové, sezamové prípadne mix.

A to je všetko,bolo to rýchle však? 🙂

Prajem vám dobrú chuť 🙂 

PRI CHUDNUTÍ:

Ak ste v procese chudnutia,pamätajte,že chlebík je sacharid preto ho doporučujem jesť doobeda,poobede už určite nie.:) 🙂 Ak nechudnete dajte si ho kľudne aj poobede 🙂

PS: Ak sa vám recept páčil tak dajte LIKE a zdieľajte s priateľmi na facebooku.

Evka Petrovičová
Pomáham ženám chudnúť a stať sa najnovšou verziou ženy- SUPERLADY. Mojím cieľom je pomôcť ženám schudnúť raz a navždy, BEZ JOJO EFEKTU a aby sa naučili milovať svoje telo bez žiadnych výčitiek.