Chceš už KONEČNE raz a navždy

schudnúť, byť zdravá, vitálna,vnútorne spokojná a šťastná žena?

 

Členstvo je 29 eur/mes. to je 1 euro denne.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Ahoj KRÁSNA žena,predstavujem ti SUPERLADY KLUB - klub vedomých  žien  21 storočia, ktoré chcú byť zdravé, vitálne, fit, vnútorne spokojné, chcú rasť a napredovať vo svojom živote.

LEN si predstav, aké by to bolo KEBY:

 • už za pár týždňov si oblečieš šaty o niekoľko čísel menšie (chcela by si to?)
 • si mala plochšie brucho, štíhlejšie boky, menší zadok? (chcela by si to?)
 • vystúpiť zo svojho tieňa a začať si tvoriť svoj život podľa svojích predstáv (chcela by si to?)
 • každý si sa cítila čoraz lepšie ,zdravšie, spokojnejšie, vitálnejšie (chcela by si?)
 • si sa cítila a vyzerala omnoho mladšie, krajšie (chcela by si to?)
 • a AKO BONUS by si už po prvých 7.dňoch dala dole prvé nadbytočné kilá, ktoré ťa trápia už roky (chcela by si to?)

Zavri oči a zamysli sa nad tým, aké by to bolo.

Naozaj by si to chcela?

Prečo sa ťa to pýtam?

Volám sa Evka Petrovičová som sprievodkyňa žien za novým, zdravým a vitálnym JA. 

Viem ako sa cítiš.  V minulosti som trpela emočným prejedaním, ktoré skončilo s pneumatikami na bruchu a zdravotnými problémami. Všetko od nafukovania, akné, hrčku v prsníku až po BULÍMIU.

Prešla som si vnútornou transformáciou a v dnešnej dobe pomáham ženám budovať si NOVÉ,  ZDRAVÉ , VITÁLNE JA, dostať sa do ženskej liečivej sily, naplno využívať svoj vnútorný potenciál a to všetko v podpornom kruhu vedomých žien.

BUDUJEM UNIKÁTNY SYSTÉM  PODPORY, KOMUNITY, OSOBNÉHO,  DUCHOVNÉHO RASTU a zdravého životného štýlu PRE VEDOMÉ ŽENY.

Verím tomu keď je žena vnútorne vyživená, dokáže rozdávať svetlo ďalej do svojho okolia. 21 storočia.

Tu začal celý môj príbeh o chudnutí a nenávisti môjho tela

Pred mnohými rokmi, ako mladá žaba (inak stále sa tak cítim 🙂 ) som vycestovala do Londýna za prácou. Túžila som spoznať novú krajinu, ľudí a naučiť sa jazyk. V tej dobe mi zdravý a aktívny životný štýl absolútne nič nehovoril.  Skladkosti som jedla na kilá, nemala som žiadny pohyb a fajčila so 10-15 cigariet  denne. Nemalo  to nič spoločné so zdravým životným štýlom.

Bola som v ďalekom svete bez rodiny a priateľov. V tom období som bývala v indickej rodine a moja angličtina bola na bode mrazu. Cítila som sa hrozne. Sama, opustená, nešťastná a bez lásky. Navonok som vyzerala šťastne, ale vo vnútri so mnou lomcovali  všetky možné aj nemožné emócie.

.

 Zajedala som to čokoládou, čokoládovými tyčinkami - všade tam kde bol cukor. Cukor na mňa pôsobil ako "antidepresívum". Ládovala som do seba kilá cukru. Na posedenie som bola schopná zjesť celú čokoládu.

Takýmto životným štýlom sa začali na mňa lepiť prebytočné kilá a nasledovali zdravotné problémy. Trpela som zápchou, akné po celej pleti, bola som unavená a úplne vyčerpaná. Bola som nafuknutá ako balón, začali mi extrémne vypadávať vlasy, ekzém po tele, a našla som si hrčku v prsníku.

Aj napriek týmto všetkým ťažkostiam som nevedela prestať jesť sladké - sladké bola pre mňa DROGA - bol to môj taký malý únik z vonkajšieho sveta. Všetky kilá sa mi lepili na brucho a boky.

Bulímia a prebytočné kilogramy

Začala som diétovať, cvičiť, behať, obmedzovať sa v jedle ... Bohužiaľ, nič nefungovalo. Psychicky som to nezvládala. V tých najťažších chvíľach som si aj tak otvorila  čokoládu, alebo bomboniéru a zjedla som ju na posedenie.  

Aby som nepribrala (toho som sa veľmi bála), napadlo mi jediné: čo pôjde dnu, musí ísť aj von. To mi dávalo logiku. Trpela som bulímiou a ešte viac som samú seba za to nenávidela.

TU Nastal u mňa OBROVSKÝ  AHA-MOMENT

Po všetkých tých nezmyselných diétach, pokusov a omylov o chudnutie, týrani a hladovaní svojho tela, ma konečne niečo zhora "osvietilo". Po mnohých pádoch a prekážkach, ktorými som si musela prejsť, som na svojej ceste k lepšej verzii samej seba pochopila, že schudnúť, byť zdravá, štastná, vitálna a fit nie je o žiadnych nezmyselných diétach (dieta=sebanenávisť) počítani kalórií a týraní svojho tela. Ide tu o niečo hlbšie, komplexnejšie...

Prišla som na to, že je to  o 3. LIEČIVÝCH SILÁCH, ktoré som objavila na ceste mojej vlastnej transformácie tela, mysle a duše.

Tými silami sú:

 • LIEČIVÁ SILA STRAVOVANIA:

Tvoje telo je tvoj DOM/tvoj CHRÁM. Ako momentálne vyzeráš a cítiš sa, je aj odrazom toho, čím kŕmiš svoje telo. Sú to výživné potraviny-protizápalové potraviny, ktoré omladzujú, detoxikujú a vyživujú tvoje telo, alebo sú to nezdravé potraviny ktoré poškodzujú tvoje zdravie, vitalitu, energiu a zvyšujú tvoju hmotnosť?

 • LIEČIVÁ SILA POHYBU:

Pohyb je ENERGIA. Život je ENERGIA. Pravidelný pohyb  zrýchľuje metabolizmus, omladzuje telo,  vyplavuje hormóny šťastia a detoxikuje telo. Vďaka pravidelnému pohybu "oživuješ" svoju myseľ a mentálne sa vo svojom živote posúvaš .
Keď zistíš a pochopíš aký pozitívny vplyv má na teba pravidelný pohyb, tak s ním už nikdy nebudeš chcieť prestať.
TO MI VER 🙂

 • LIEČIVÁ SILA MYSLE (vnútorné nastavenie)

Na začiatku všetkého je myšlienka. Aj na začiatku BUDOVANIA tvojho NOVÉHO JA musia byť pekné myšlienky, ktoré následne vytvárajú pekné emócie a emócie ti vytvárajú tvoj život, okolnosti, udalosti. Na to, aby si sa vo svojom tele cítila dobre, bola so sebou spokojná, cítila sa sebavedomo, príťažlivo, sexy, aby si dosiahla svoju ideálnu váhu, je nevyhnutné zmeniť myslenie, pozerať sa na seba z iného uhla pohľadu, mať samú seba rada, milovať sa, prijať sa a byť vďačná za svoje telo..

Tvoj mozog reaguje na tvoje presvedčenia a myšlienkové vzorce.

Až keď som to pochopila, na vlastnom tele vyskúšala a dala do praxe, začal sa môj život  meniť k lepšiemu. Vyčistila a vyživila som svoje telo a potom, ako zázrakom sa mi všetko vracalo do normálu.

Veď pozri na foto nižšie.

TOTO JE STARÉ JA VERZUS NOVÉ JA

80% úspechu  je v nastavení tvojej mysle. Záleží od toho, aké máš presvedčenia, čomu veríš, aké máš podvedomé programy, akú máš mienku o sebe, čo si o sebe myslíš, ako samú seba vnímaš a samozrejme, ako máš samú seba rada.

Zmena stravovacích návykov, správneho pohybu a sila myslenia sú obrovskou HYBNOU SILOU, pri dosahovaní nielen tvojejideálnej hmotnosti, ale aj tvojho celkového zdravia a vitality.

Pripravila som pre teba

SUPERLADY KLUB

PREDSTAVUJEM ti Superlady klub, klub  vedomých žien,  ktoré chcú žiť zdravý,aktívny a naplnený život vo svojej ženskej liečivej sile. 

Superlady klub je klub vedomých žien, ktoré chcú dosiahnuť telo, zdravie a vitalitu, po ktorej túžia už roky. V klube si od prvého dňa zamiluješ nový, aktívny životný štýl. Prebudíš v sebe BOHYŇU, ktorá už v tebe driemala roky. Vystúpiš zo svojho tieňa. Každý deň budeš ožívať, rásť, napredovať a tešiť sa zo svojich výsledkov. Konečne si budeš  môcť obliecť veci, ktoré ti doteraz trčali v skrini. Ale tomu je už čoskoro koniec!!!

Už žiadne diety, ale liečivá sila stravovania, pohybu a mysle ti zmenia nielen tvoje telo, ale aj tvoj život.

Superlady Klub je jedinečná platforma pre (NE)obyčajné ženy, ktoré chcú byž zdravé, vitálne a FIT.

DAJ STOP dietám,  začni sa milovať a viesť zdravý a aktívny životný štýl.

Členstvo je 29 eur/mes. to je 1 euro denne.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

POZORNE si skontroluj, či na na nasledujúce otázky odpovieš ÁNO...

SI žena tesne PRED, alebo PO 40-ke a trápi ťa TOTO?

 • Pribrala si za posledné obdobie?
 • Pribúdajú ti tukové vankúšiky na bruchu?
 • Máš pocit, že po 40-ke prestalo pre teba všetko fungovať?
 • S prebytočnými kilami pribúdajú už aj zdravotné problémy?
 • Neznášaš svoje telo a kráčaš vo svojom "tieni" ?
 • Nevieš čo máš jesť a ako kombinovať stravu?
 • Mávaš chute na sladké a zjedla by si aj celú chladničku?
 

Je miesto, na rast tvojho NOVÉHO, zdravého, štíhlejšieho a vitálneho JA..

Verím tomu, že ak je žena vyživená môže žiariť a rozdávať svoje svetlo aj svojmu okoliu.

SUPERLADY KLUB JE...

KLUB VEDOMÝCH ŽIEN, KTORÉ ...

 • chcú dať dole nadbytočné kilá
 • chcú žiť zdravý a aktívny život 
 • chcú sa  cítiť mlado,sviežo ( bez ohľadu na vek)
 • chcú  si budovat svoje NOVÉ a zdravé JA
 • CHCÚ VO SVOJOM ŽIVOTE NAPREDOVAŤ a RÁSŤ 
 • chcú sa cítiť a vyzerať aj o 10 rokov mladšie

Pozri sa čo v SUPERLADY KLUBE nájdeš 

1. ONLINE KNIŽNICA LIEČIVÝCH RECEPTOV (hodnota 299 eur)

 • V nadupanej online knižnici - nájdeš viac ako 300 rôznych, výživných a liečivých receptov, ktoré vyživia tvoje telo. Budeš príjemne sýta a už nebudeš musieť NIKDY riešiť ...."hmmm dala by som si ešte niečo" 
 • Bez lepku - Lepok znamená v preklade z latinčiny lepidlo. Lepok spôsobuje v tele zápal, ktorý je tichým zabijakom v tele a spôsobuje množstvo zdravotných problémov. Všetky recepty v online knižnici sú bez lepku.
 • Vegan - Som milovníkom vegánskych receptov - MILUJEM ICH. Vegánske jedlá dokážu nádherne liečiť naše telo. V online knižnici nájdeš až 80% vegánskych  receptov od raňajok cez sladké maškrty, ktoré si okažite zamiluješ až po večeru.
 • Jednoduchá, rýchla a cenovo dostupná príprava - Recepty sú RÝCHLE na prípravu (10-15 min. a niektoré aj menej). Veľmi JEDNODUCHÁ príprava (aj keď nevieš variť) a CENOVO DOSTUPNÁ pre každú ženu.

Tu je pár receptov, ktoré si budeš užívať...

2. ONLINE KNIŽNICA TRÉNINGOV - pre začiat. aj pokroč. (hodnota 299 eur)

POHYB je energia a energia je ŽIVOT.

V online knižnici nájdeš množstvo tréningov (HIT, KARDIO, SPAĽOVAČKY, tréningy na brucho, zadok, boky), pre ZAČIATOČNÍKOV, ale aj POKROČILÝCH. Úroveň si vyberieš ty.

Hneď, ako začneš  cvičiť na pravidelnej báze, uvedomíš si aké benefity tvojmu telu a mysli pohyb prináša. Už nikdy nebudeš chcieť prestať. Pohyb má liečivý účinok na tvoje telo.

3. ONLINE KNIŽNICA MEDITÁCIÍ a AFIRMÁCIÍ (hodnota 199 eur)

Ako spolu súvisia chudnutie a meditácia?

Priberanie a stres spolu súvisia. Potvrdila mi to nejedna žena. Poznám to aj z vlastnej skúsenosti z minulosti, keď som stres a negativné pocity zajedala jedlom. Máš podobnú skúsenosť?.... Toto sa ti už v Superlady klube nestane.

Tvoja myseľ, tvoje bunky neustále počúvajú to, čo si hovoríš, to ako sa cítiš. Podľa toho aké máš denno denne myšlienky, emócie. To čo vysielaš zo seba von tak  presne podľa toho si tvoríš svoju realitu. Pozri sa teraz na svoj život na svoje zdravie, vzťahy, financie,prácu....či už si , alebo nie s tým spokojná. Všetko si si to vytvorila svojimi myšlienkami.

NA ZAČIATKU JE VŽDY MYŠLIENKA, ktorá vyvolá reakciu v podobe pocitu/emócie a na základe toho si tvoríš svoju realitu/svoj život.

Nepáči sa ti to čo vidíš?

David Sarwer, psychológ z University Pennsylvania, nedávno zistil, že na chudnutie nestačí len strava a pohyb. Hovorí, že je potrebné zmeniť spôsob ako sa vidíme v našej mysli.

Dostaň sa pomocou meditácií do harmónie.

V online meditačnej knižnici nájdeš desiatky rôznych meditácií afirmácií, ako naríklad:

4. ONLINE KNIŽNICA OSOB a DUCH, RASTU (hodnota 497 eur)

Online knižnica osobného a duchovného rastu je príručka pre vedomú ženu 21.storočia, ktorá si chce do svojho života pritiahnuť vnútornú pohodu, radosť, hojnosť, naplnenie, dostáť sa do ženskej sily a naplno využiť svoj vnútorný potenciál.

Táto online knižnica je tu pre teba, aby si dosiahla svoj úspech (v akejkoľvek oblasti života) ženským spôsobom. Každý mesiac sa môžeš tešiť na niečo nové a obohajúce. V online knižnici nájdeš rôzne videá na rôzne ženské témy. Videá sú rozdelné do hlavných tém zdravý životný štýl, spiritualita,zákon príťažlivosti a osobný rast. Vďaka osobnému a duchovnému rastu odhalíš a začneš dosahovať  svoje ciele, vybuduješ si kvalitnejšie vzťahy a hlavne si pritiahneš do života štastie, radosť a hojnosť.

EŠTE POČKAJ

Mám tu pre teba BONUSY

pozorne si ich pozri!

 

BONUS #1

Príručka receptov pre sexy telo  (hodnota 97 eur)

Recepty v tejto príručke ti pomôžu zbaviť  sa tukovej hmoty, posilniť a spevniť svalovú hmotu, vyformovať si partie, ako sú (boky,brucho a zadok), zbavíš sa chuti na sladké, naučíš sa pripravovať zdravé jedlá, ktoré budú chutiť nie len tebe, ale aj celej tvojej rodine.
 

BONUS #2

Karta na meranie tvojich úspechov (hodnota 19 eur)

Z mojich  skúseností viem, že ženy sa neustále vážia. Postupne sa váha stáva ich hlavným nepriateľom. Práve preto ako bonus dostaneš Superlady kartu na meranie - obvodov svojho tela.  Na karte si môžeš zaznamenávať svoje pokroky v cm a tak zistíš o koľko sa bude tvoje telo "scvrkávať" - formovať. Pamätaj: Pod kontrolou máš len to, čo meriaš.

 

Prístup k tomuto všetkému, celému know-how, komunite a pomoci môžeš získať TERAZ za cenu len 29 €/mes.

STAŇ sa členkou SUPERLADY KLUBU za 29 eur/mes.

TO JE LEN 1 euro denne

Si ochotná investovať do svojho nového JA , nového, krajšieho, štastnejšie života 1 EURO denne? Ak áno klikni na tlačidlo dole a pozývam ťa medzi nás!!!

Členstvo je 29 eur/mes. to je 1 euro denne.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Zhrnutie, čo všetko dostaneš v Superlady klube

#1,Online Knižnica liečivých receptov......................................................299 eur (hodnota)

#2,Online Knižnica tréningov (pre začiatočníkov aj pokročilých).........299 (hodnota)

#3,Online knižnica osob. a duch. rastu....................................................497 eur (hodnota)

#4,Online knižnica meditácii a afirmácii..................................................197 eur (hodnota)

BONUSY zdarma

BONUS #1 Karta na meranie.................................................................... 19 eur (hodnota)

BONUS #2 Príručka receptov pre sexy telo (PDF)....................................97 eur (hodnota

Momentálna hodnota klube je:.............................................../1410 eur/

 

Členstvo je 29 eur/mes. to je 1 euro denne.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Keby mi v lete niekto povedal, že budem mať na Vianoce

o 20 kg menej asi odpadnem od smiechu 🙂 

Ahoj Evka, posielam ti fotky, pretože som hrdá čo som dokázala a nech vidia aj ostatné dievčatá a ženy že to naozaj ide a neskutočne rýchlo. Je to úžasný pocit. Keby mi v lete niekto povedal, že budem mať na Vianoce o 20 kg menej asi odpadnem od smiechu 🙂 Tak dobre ako sa cítim teraz som sa roky necítila, tak šťastná ako som teraz som už roky nebola a tak krásna a mladá som tiež už roky nebola. Žiadne sebavedomie, zlá mrzutá na všetkých okolo seba ,hnusná, len preto lebo som sa hanbila teraz kade chodím tade sa smejem, usmievam a až zo mňa kričí to šťastie, je to proste neuveriteľné. Ďakujem sebe, že som skvelá totálne skvelá a ďakujem tebe, lebo si mi zmenila to čo som mala v hlave, to sú piliere môjho nového kráľovstva.
Nina

Členstvo je 29 eur/mes. to je 1 euro denne.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

STRAVA, POHYB, MYSEĽ

TOTO všetko LEN za 1 euro denne?

 • Členstvo v Superlady klube na 30 dní
 1. Online Knižnica liečivých receptov
 2. Online Knižnica tréningov (pokročilí aj začiatočníci)
 3. Online Knižnica meditácií a afirmácií
 4. Online Knižnica osobného a duchovného rastu
 5. Podporná skupina vedomých žien
 6. Bezpečné miesto pre rast tvojho NOVÉHO JA
 7. Každodenná dávka motivácie, inšpirácie a podpory

Dáva ti to zmysel?

Tak vstúp do SUPERLADY KLUBU hneď teraz:

Členstvo je 29 eur/mes. to je 1 euro denne.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

EVKA čo je tvoje poslanie?

Mojím poslaním je, pomáhať ženám budovať si NOVÉ,  ZDRAVÉ , VITÁLNE JA, dostať sa do ženskej sily, naplno využívať svoj vnútorný potenciál a to všetko v podpornom kruhu vedomých žien.

Práve preto som vytvorila Superlady Klub, dostupný pre  všetky ženy, tým že som znížila cenu na 1 euro/denne to je 29 eur/mes. tak, ž si to môže dovoliť naozaj každá žena, ktorá chce zmenu vo svojom živote a nie je momentálne spokojná, tam kde je.

A je to ešte lepšie. Ak si z akéhokoľvek dôvodu budeš myslieť, že  Superlady Klub nie je  hodný  tejto malej investície, tak ti tvoje peniaze vrátim do posledného centa. 

Tak smelo do toho. Klikni na tlačidlo pod týmto textom a vyskúšaj si členstvo v Superlady Klube aj ty:

Členstvo je 29 eur/mes. to je 1 euro denne.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Som presvedčená, že z klubu dostaneš

maximum ak:

Ak si žena, ktorá chce dať dole, nejaké to "kilečko" Ak si žena, ktorá chce žiť zdravý, aktívny život, vyzerať a cítiť sa  o 10-15 rokov mladšie. Ak si žena ktorá túži zamilovať sa do seba a svojho života. Ak si že, ktorá chce mať plno energie, žiť život plný radosti, šťastia, lásky a hojnosti v každom smere. A popri tom všetkom, chce osobne a duchovne rásť a napredovať vo svojom živote, dostať sa do ženskej sily, naplno aktivovať svoj vnútorný potenciál, chce sa  vzdelávat, inšpirovať a prebudit svoju dušu, tak ťa pozývam a poď medzi nás.

Tento klub je pre teba ak:

 • už máš po krk bezvýsledných pokusov a omylov o chudnutie
 • ak sa už ani na seba nemôžeš pozrieť do zrkadla, bez toho aby ti napadla negatívna myšlienka o tvojom tele
 • ak nie si spokojná s tým, čo vidíš v zrkadle
 • ak si chceš obliecť šaty, ktoré ti trčia v skrini už roky 
 • ak už nechceš kráčať vo svojom "tieni"
 • ak sa pozrieš do zrkadla a nepáči sa ti tá osoba
 • ak chceš zažiariť a rozdávať svetlo všade tam kde sa pohneš
 • ak chceš žiť zdravý, aktívny naplnený  život vo svojej ženskej energii

Tak je toto presne pre teba. Verím tomu, že náhody v živote neexistujú . Všetko si do svojho života priťahujeme. Aj to, že momentálne čítaš tieto riadky a si na tejto stránke. Či už tomu veríš, alebo nie. Nie je to náhoda. "Vesmír" to tak zariadil a nasmeroval ťa na túto cestu.

Ak to tak cítiš, tak ťa pozývam, poď medzi nás a vstúp do Superlady Klubu a už za prvé dni budeš na sebe pociťovať obrovské zmeny. Prvé nadbytočné kila pôjdu dole, tvoja energia a sebavedomie pôjdu hore a to už za prvých 30. dní. Nemáš čo stratiť, iba získaš.

Dovoľ sama sebe povedať jedno VEĽKÉ ÁNO a vydaj sa s nami na spoločnú cestu transformácie tela, mysle a duše.

 

Členstvo je 29 eur/mes. to je 1 euro denne.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Superlady KLUB je miesto kde:

 • neexistujú výhovorky
 • sa naplno zamiluješ do osoby, ktorú vidíš každý deň v zrkadle
 • už nezažiješ ani jeden deň bez inšpirácie v kuchyni
 • pošleš chúťky na sladké do kelu a rozhýbeš svoje sexy telo
 • si zacvičíš kedy chceš, ako chceš a s kým chceš
 • objavíš silu rozhodnutia a trvajúcu motiváciu
 • si užiješ bezpečné miesto pre tvoj rast a nove priateľstvá
 • sa dostaneš do ženskej sily a budeš postupne objavovať svoj ženský- vnútorný potenciál
 • spoznáš ďalšie úžasné ženy-nové vedomé priateľky

Členstvo je 29 eur/mes. to je 1 euro denne.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Keď sme to zvládli MY, zvládneš to aj ty...

Členstvo je 29 eur/mes. to je 1 euro denne.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Prosím nevstupuj 

ak patríš do tejto skupiny žien (ďakujem)

 • ak si maximálne so sebou spokojná
 • ak si spokojná so svojim telom a životom
 • ak hľadáš iba výhovorky, ako sa to nedá
 • ak nie si ochotná skúsiť niečo nové
 • ak si fitneska

Bola by to pre teba, strata času.

Nepatríš k týmto ženám?

 

Vynikajúco, tak klikni na tlačidlo pod týmto textom a uchmatni si svoje miesto v  Superlady klube hneď teraz.

Členstvo je 29 eur/mes. to je 1 euro denne.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Možno si teraz kladieš otázku

Je s tým vôbec spojené nejaké riziko?

Najväčšie riziko, ktoré môžeš podstúpiť je zostať stáť na mieste a naďalej pokračovať vo svojom starom životnom štýle, ktorý ťa nenaplňuje, nerobí ťa šťastnou a postupne ťa tvoje kilá fyzicky aj psychicky ťahajú na "dno tvojích síl".

 

"Ak chceš v živote dosiahnuť veci, ktoré si doteraz nedosiahla, potrebuješ začať robiť  veci ktoré si doteraz nerobila".

Ak nezmeníš to, čím kŕmiš svoje telo a myseľ, budeš sa musieť zmieriť s tým, že rok čo rok môžeš mať kilo, dve, tri, štyri a možno aj 5 kíl naviac. S každým prebytočným kilom sa budeš cítiť čoraz horšie a horšie.

Súhlasiš s tým, že ak ty budeš šťastná, vnútorne spokojná, vyrovnaná, tak to ovplyvní aj tvoje okolie? Práve preto som vytvorila Superlady Klub, aby si mohla žiariť vo svojom živote zvonka aj zvnútra. Vstupom do Superlady Klubu získaš všetko ( čo som spomínala na tejto stránke) čo sa v klube nachádza.

Členstvo je 29 eur/mes. to je 1 euro denne.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Ak chceš kedykoľvek a z akéhokoľvek dôvodu (alebo dokonca úplne bez dôvodu) ukončiť svoje členstvo, tak môžeš. Stačí nám poslať email na podpora@superlady.sk

Plus získavate aj dvojnásobnú garanciu spokojnosti.

Ak budeš využívať svoje členstvo celých 30 dní, veci z klubu aplikuješ do praxe a nebudeš mať pocit, že nepreduješ, tak ti vrátime tvoju investíciu do posledného centa! (ale som predsvedčená o tom, že budeš spokojná 🙂 )

Prečo by si mala vstúpiť TERAZ?

Je najvyšší čas zobrať svoj život, zdravie, vitalitu pevne do svojích rúk, prevziať zodpovednosť a prestať sa vyhovárať na okolnosti. Uvedom si TOTO - to ako sa budeš cítiť a vyzerať o mesiac, dva, o rok a 10 rokov, alebo na tvojej najbližšej rodinej stretávke je len a len v tvojich rukách.

Ak chceš byť zdravá, fit, vitálna a šťastná, potrebuješ sa pre taký život ROZHODNÚŤ. Nikto iný za teba toto ROZHODNUTIE neurobí.

ROZHODNUTIE či sa chceš naďalej  "napchávať" a zajedať svoje negatívne pocity jedlom a topiť sa v nich, žiť vo svojom tieni, alebo si konečne dupneš a povieš si DOSŤ, Už stačilo...IDEM ZO SEBOU a svojim životom NIEČO ROBIŤ!!!

Ak chceš, aby sa veci v tvojom živote zmenili, tak sa musíš zmeniť TY. Ak chceš, aby sa veci zlepšili, tak sa musíš zlepšiť TY. 

TERAZ je ten správny čas, aby si urobila prvý krok na ceste za svojím NOVÝM, ZDRAVÝM, VITÁLNEJŠÍM a LEPŠÍM  JA. TERAZ je ten správny čas investovať do svojej novej, zdravej a vitálnej  budúcnosti. TERAZ je čas pridať sa do Superlady Klubu, prvého klubu vedomých žien na Slovensku a začať žiť život v krásnej ženskej liečivej energii a aktivovať svoj vnútorný potenciál.

Členstvo je 29 eur/mes. to je 1 euro denne.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Čo sa stane POTOM?

Čo ak sa mi v klube nebude/BUDE páčiť

Hneď po tom, ako sa spáruje tvoja platba, tak ti systém automaticky vygeneruje prístup do chránenej členskej sekcie, kde na teba už čakajú všetky materiály, ktoré som ti spomínala vyššie.

Nájdeš tam  aj uzatvorenú podpornú skupinu žien. Je to miesto, kde si navzájom  pomáhame podporujeme, radíme a spolu rastieme, ako priateľky.

Klikni na tlačidlo pod týmto textom, vyplň formulár a vstúp  do Superlady Klubu.

Členstvo je 29 eur/mes. to je 1 euro denne.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

 • Cena za členstvo je 29€/mes.
  Platba prebieha automaticky. Po vyplnení prihlášky autorizujete kartu k pravidelnej platbe (počínajúc dátumom objednávky). Hráme vždy fér a VŠETKO ZOSTÁVA POD VAŠOU KONTROLOU: Na stiahnutie 30-dňového poplatku ťa vždy upozorníme 7 dní vopred e-mailom, aby si mohla svoje členstvo kedykoľvek zrušiť.
 • Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť
  Vstupom do klubu ti NEVZNIKÁ ŽIADNY ZÁVÄZOK. V klube budeš len tak dlho, ako budeš chcieť. Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť v členskej sekcii alebo e-mailom na podpora@superlady.sk

Klikni na tlačidlo pod týmto textom a vstúp do Superlady Klubu hneď teraz.

 Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Prečo nemôže byť členstvo ZDARMA?

Možno ti vyskakujú v hlave dve otázky:

“Evka, keď si to chcela spraviť také dostupné pre každú ženu, tak si to nemohla dať zdarma?”

Krátka odpoveď: "Mohla" 🙂

Trošku detailnejšia odpoveď: “Mohla, ale som presvedčená o tom, že my ľudia sme skoro všetci rovnakí. A to za čo si nezaplatíme čo i len jediné euro, tak to si nevážime a väčšina z nás rady zdarma neaplikuje do praxe” Bohužial je to tak.

A verím tomu, že  len ak sa pustíš do akcie a aplikuješ veci zo Superlady Klubu do praxe, tak až potom uvidíš a pocítiš výsledky na svojom tele a  zistíš akú skutočnú hodnotu a know-how,  budeš  v klube dostávať.

Presne tak, ako to tvrdí  Superlady Alexandra  Veď si to prečítaj sama:

Členstvo je 29 eur/mes. to je 1 euro denne.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Prečo sa dá platiť len kartou?

Odpoveď je jasná ako facka:

Chcela som to pre teba čo najviac zjednodušiť. Predpokladám, že isté percento z vás sa rozhodne v Superlady Klube  pokračovať aj po uplynutí prvých 30 dní. V tom prípade bude tvoja  zvýhodnená cena za druhý mesiac (a každý ďalší mesiac, kedy zotrváš v klube) stále 29€. A táto platba sa ti automaticky stiahne z karty. Nemusíš robiť žiadne ďalšie kroky.”

Vďaka tomu ti nebudem musieť vystavovať zálohové faktúry a ty sa nebudeš musieť trápiť s internet bankingom.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

PLATBA KARTOU JE ÚPLNE BEZPEČNÁ

 

Postupujeme podľa najnovšej európskej legislatívy a tých najprísnejších bezpečnostných opatrení. Vaše údaje nebudú nikdy zneužité ani predané druhým stranám.

My ani nemáme prístup k údajom o tvojej platobnej karte. Tvoje údaje sú uložené len v systéme, ktorý je špičkovo zabezpečený najpoužívanejšou platobnou bránou na Slovensku - Gopay. 

Tvoja investícia do Superlady Klubu je rovnako bezpečná ako platba kartou v supermarkete.

Pamätaš sa, ako si sa niekedy bála zaplatiť kartou v obchode? A dnes je to pre väčšinu ľudí úplná samozrejmosť, ktorú bežne robia. Tak smelo do toho. Klikni na tlačidlo pod týmto textom a aktivuj si svoje členstvo v Superlady Klube len za 29 eur/mes.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Sme jedinečné (NE)obyčajné ženy s obrovským potenciálom

pridaj sa k nám,  tvoje NOVÉ JA už na teba čaká...

Členstvo je 29 eur/mes. to je 1 euro denne.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Ak ti čokoľvek nie je jasné

tak sa nás opýtajte!

Som za maximálnu úprimnosť a som rada, keď je vždy všetko na 100% jasné. 

A preto, ak ťa  zaujíma čokoľvek ohľadom pravidelného mesačného členstva, Superlady Klube, tak neváhaj a kontaktuj našu zákaznícku podporu.

Napíš email na podpora@superlady.sk alebo zavolaj na +421 948 855 949

Dovoláš sa na našu zákaznickú podporu, kde sa  staráme o spokojnosť všetkých naších klientov.

Kľudne sa jej opýtaj na hocičo. Neexistuje hlúpa otázka

Na telefóne nás zastihneš v čase od 9:00 do 17:00. Ak by sa stalo, že sa nedovoláš, tak sa ti ozveme späť čo najskôr ako to bude možné. Do nasledujúceho pracovného dňa.

Ak ti je všetko jasné a ideš do toho s nami, tak urob prvý krok k členstvu v Superlady Klube. Klikni na tlačidlo pod týmto textom a získaj svoje miesto v klube hneď teraz.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Ďakujem ti veľmi pekne

že si sa dočítala až sem

 

a želám ti, aby si sa rozhodla správne a urobila prvý krok, k tvojej najnovšej verzii seba samej a  žila svoj život v radosti, v láske a v hojnosti.

Evka Petrovičová

Želám ti, aby si sa rozhodla vstúpiť do Superlady Klubu. Lebo viem, že v klube objavíš jednoduchý a efektívny spôsob, ako si začať budovať svoje nove, zdravé, a vitálne ja. Poďme do toho!

PS1: To čo v klube učím, sama robím a všetky tie návody, recepty, tréningy, meditácie, afirmácie, stretnutia a osobný rast  už pomohlo mnohým ženám pohnúť sa z miesta a vykročiť vpred za svojím NOVÝM JA.

PS2: Ak si sa dočítala až sem a stále si nie si 100% istá, či je to pre teba, tak ťa chcem povzbudiť, aby si to s klubom skúsila ak z neho nebudeš úplne unesená už po 3 dňoch, tak nám napíš a vrátime ti celú tvoju investíciu. 

Ale som presvedčená, že po 4 dňoch mi pošleš poďakovanie 🙂

Členstvo je 29 eur/mes. to je 1 euro denne.

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

ČAKÁ ŤA CELKOM NOVÝ ŽIVOT, HURÁÁÁ na to 🙂