30-dňová výzva

Moje NOVÉ, zdravé a vitálne JA

Ako už za 30 dní nielen schudnúť, ale hlavne cíťiť sa zdravo, vitálne, fit  a budovať si nový zdravý životný štýl...

Predpredaj len za 47 eur konči za

Začíname 25.4.2022

Prosím, skontroluj či na nasledujúce otázky odpovieš ÁNO

 • Chceš a potrebuješ schudnúť?
 • Chceš byť zdravá, vitálna, fit v každom veku svojho života?
 • Chceš sa cítiť sa spokojne a sebavedomo vo svojom tele? 
 • Cítiš k svojmu telu viac odporu a sebanenávisti, ako sebalásky a sebaprijatia?
 • Začínajú sa už tvoje kilá navyše  odzrkadľovať na tvojích zdravotných problémoch, energii, vitalite a nálade?
 • Chceš vyzerať a cítiť  sa o 10 rokom mladšie?
 • Chceš mať kopec energie a rozdávať ju ďalej svojej rodine?

Ak si odpovedala ÁNO, tak ťa pozývam do 30-dňovej výzvy:
Moje NOVÉ, zdravé a vitálne JA.

Týchto 30 dní  sa TRANSFORMUJE nielen tvoje telo,ale aj tvoja myseľ.

Tieto ženy si to DOVOLILI

a povedali ÁNO svojmu NOVÉMU JA

"Po 4 týždňoch: váha -9kg a centimetre -29cm"

"Po 30 dňoch -9kg a -25 cm"

"Kedže máme mesiac za sebou, moje výsledky sú váha -7kg a -35cm"

"stravovala podľa Evky už pred výzvou mesiac. Takže 1.mesiac -4kg a druhý -2kg"

Aj Lucia sa rozhodla pre NOVÉ JA a  schudla už -23 kíl

Kto ťa bude výzvou sprevádzať?

Volám sa Evka Petrovičová a som sprievodkyňa žien za  NOVÝM, zdravím a vitálnym JA. Pomáham a učím ženy, nielen ako schudnúť ( to je už iba vedľajší produkt toho celého) ale ukazujem im hlavne cestu ako položiť základy svojho nového, zdravého a vitálneho  života a to všetko bez hladovania, týrania, váženia a počítania kalórii. Práve naopak s radosťou a s ľahkosťou k novému a zdravému ja a životu.

Verím tomu že ak žena je vnútorne vyživená a spokojná potom môže toto svetlo rozdávať ďalej do svojej rodiny.

Budujem unikátny systém zdravého životného štýlu, osobného a duchovného rastu pre vedomé ženy 21. storočia. Taktiež verím tomu, že čím viac nás bude, tým bude tento svet krajším miestom na svete. 

A naozaj nie je to klišé 🙂 Verím tomu a každá moja bunka s týmto mojím posolstvom rezonuje.

Trpela som bulímiou, zdravotnými problémami a fajčila som, ako "turek"

Viem presne ako sa cítiš. Ešte pred pár rokmi som ani zďaleka nebola taká pozitívna, zdravá, vitálna a fit ako dnes. Nevedela som, ako to dosiahnúť. Pamätám si keď súčasťou môjho životného štýlu boli kilá sladkosti a cigarety. Keď som žila v zahraničí trpela som bulímiou veľmi som chcela schudnúť mala som navyše kilá a všetko sa mi to nalepilo na boky a brucho. Držala som rôzne diety, nenávidela som svoje telo/seba a týrala som sa a  obviňovala.

Začala som mať zdravotné problémy akné po pleti, nafukovanie, ekzémy, hrčka v prsníku, obrovské chute na sladké. Práve tým sladkým som zajedala moje negatívne emócie, nudu a bezmosnosť. Bývala som nervózna, negatívna, podráždená a na každého som  šťekala.

Chvalabohu toto je už mojou minulosťou.  Prešla som si dlhou transformačnou cestou kde som sa veľmi veľa naučila nie len to ako funguje naše  fyzické telo, mentálne, emočné a v neposlednom duchovné. Založila som značku SUPERLADY vďaka ktorej posúvam moje učenie ďalej ďalším ženám, ktoré sú zacyklené v negatívom vire negativnych emócii, myšlienok toxického jedla a neprenášali to na svoje okolie.

Čo ťa so mnou čaká?

30 krásnych transformačných dní plných liečivého jedla, liečivého pohybu a liečivej  energie, smiechu, radosti v kruhu skvelých, vedomých  žien, ktoré chcú byť tiež zdravé, šťastné, spokojné a vitálne presne ako ty.

V 30-dňovej výzve ťa čaká:

Každý deň liečivé jedlo

Každý deň liečivá meditácia 

Každý deň liečivé cvičenie

Každý deň podpora, motivácia, inšpirácia

Každý týždeň otázky a odpovede

Každý týždeň moje vedenie (moje know-how)

Nové priateľstvá vedomých žien

Počas celých 30 dní budeš dávať do praxe 3 transformačné sily, ktoré to dokážu zmeniť nielen tvoje telo, ale celý tvoj život, ako sa to stalo mne a mnohým ženám, ktoré to dali do praxe. 3 transformačné sily sú: liečivá sila stravovania, myslenia a pohybu. Všetky tieto SILY majú TRANSFORMAČNÚ SILU v tvojom živote. Tak poď ich spoločne so mnou začať využívať.

Na toto sa môžeš tešiť

4x liečivé stravovacie plány: hodnota 199 eur

Všetko čo denno-denne ješ ovplyvňuje tvoje vibrácie a tým aj tvoju realitu. Len sa zamysli, ako sa máš cítiť dobre, keď neprímaš dobré jedlo? Jedlá, po ktorých sa cítime ospalý, unavený a spomalený vibrujú na nízkej frekvenciia  po ich konzumácii nielen to že sa nám znížia vibrácie a cítime sa na "prd" ale tvoje telo sa začína zanášať a tam vzniká nadváha a zdravotné ťažkosti.

 Vytvorila  som pre teba 4 stravovacie plány, na každý týždeň jeden, kde nájdeš liečivé  recepty, ktoré ti budú nielen zvyšovať tvoje vibrácie a budeš sa cítiť fantasticky, ale tvoje telo sa začne čistiť, bunky sa začnú rýchlejšie obnovovať, mládnuť a ty už po prvých dňoch pocítiš obrovský nárast životnej energie.

4 X liečivé tréningy pre začiatočníkov aj pokročilých: hodnota 77 eur

Dôležitou súčasťou tvojho nového a zdravého JA, je samozrejme aj pravidelný pohyb. Vytvorila som pre teba krátke liečivé treningove plány pre začiatočníkov aj pokročilých, ktoré ti pomôžu nielen zvýšiť vibrácie a budeš sa cítiť fantasticky, ale pomôžu tvojmu telu zrychliť metabolizmus,  vnútorne tuky sa budú spaľovať o mnoho rychlejšie a doslova prebudíš svoje telo zo "zimného spánku"

Pravidelným pohybom budeš trénovať, nielen svoje telo ale aj svoju myseľ, lebo som presvedčená že neraz budeš musieť vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Na oplátku sa už po prvých dňoch budeš cítiť ako znovuzrodená žena, ktorá konečne vykukla zo svojej kukly.

4 X liečivé meditácie miluj svoje telo: hodnota 97 eur

Základom nového, zdravého a vitálneho JA je  zapojiť do procesu tvojej premeny aj tvoju myseľ. Práve preto som pre teba vytvorila  krátke 10 min. liečivé meditácie na sebalásku-sebaprijatie, ktoré sú zakladnym kameňom pre tvoje NOVÉ JA. Nie je možné vybudovať si nové, zdravé, spokojné JA a na druhej strane k sebe pociťovať sebanenávisť, sebaľutosť, sebapohŕdanie, sebaobviňovanie...atď To sú všetko veľmi nízke vibrácie, ktoré ti do života neprinesú nič dobré. Meditácie ktoré som pre teba vytvorila budú nielen zvyšovať tvoje vibrácie, ale budú ti pomáhať prehlbovať tvoju sebaláska a sebaprijatie a  začala sa pozerať na samu seba z iného pohľadu. Pravidelným počúvaním týchto meditácii sa ti postupne bude meniť život k lepšiemu.  

 

+ bonusy navyše

BONUS #1

AFIRMAČNÁ nahrávka/autosugescie na chudnutie počas noci:

/hodnota 99 eur/

Tvoje podvedomie, je ako tvoj počítač ,v ktorom máš "nahraté" nespočetné množstvo programov, ktoré nám buď skvalitňujú život, alebo nás ťahajú dole. Tvoje  podvedomie v noci nespí, tak prečo to nevyužiť v náš prospech ? 🙂 Preto som pre teba vytvorila  Afirmačnú nahrávku /Autosugescie na chudnutie a zdravý životný štýl. Tieto autosugescie, budeš počúvať pred spaním  v čase  keď budeš  zaspávať, aby tvoje podvedomie "získalo" nové, pozitívne, podporujúce programy, ktoré ti budú  extrémne pomáhať na tvojej ceste. Ráno sa budeš budiť, ako nový človek, sama to zistíš na vlastnej koži a to preto, lebo s akými myšlienkami večer zaspávaš, s takými ráno  vstávaš. A ty vďaka týmto autosegesciam budeš vstávať, ako keby si si "nahrala" do svojej hlavy najnovší software počas noci.

BONUS #2

4 LIVE strategické vysielania každý týždeň s Evkou: /hodnota 597 eur/

Každý tyždeň sa pripojím LIVE a spravíme si taký babský pokec pri čajíčku 🙂 , kde budem nielen odpovedať na tvoje otázky, ale budeme rozoberať rôzne témy do hĺbky, aby si sa za 30 dní posunula čo najďalej. Každý týždeň to bude poriadna dávka motivácie, inšpirácie, nápadov a vzájomného zdieľania. Budeme nielen rozoberať veci ohľadne stravy, jedla, pohybu,  ale pôjdeme aj hlbšie do témy osobného a duchovného rastu, aby si napredovala a rástla aj v tejto oblasti.

BONUS #3

Podporná skupina vedomých žien: /nevyčisliteľná hodnota/

Je 100 x krát ľahšie a jednoduchšie napredovať  v skupine žien, ktoré sa vzájomne ťahajú, podporujú, motivujú, inšpirujú a maju rovnaký cieľ,  ako keby si sa na túto cestu mala vydať sama - možno by si ani nezačala. Koľko krát si sama začala a skončila po pár dňoch, možno týždňoch?

V tejto podpornej skupine sa  nevzdáva, tu nie su výhovorky, ale práve naopak tu sa dosahujú výsledky - pracujeme na našom novom a zdravom JA všetky spoločne.  Už v tom nebudeš sama, pôjdeš spolu so mnou a s ďalšími skvelými ženami, ktoré majú rovnaký cieľ, ako ty. Byť zdravá, vitálna, šťastná a spokojná. 

BONUS #4 

Karta na meranie: /hodnota 19 eur/

Z mojich  skúseností viem, že ženy sa neustále vážia. Postupne sa váha stáva ich hlavným nepriateľom. Práve preto ako bonus dostaneš Superlady kartu na meranie - obvodov svojho tela.  Na karte si môžeš zaznamenávať svoje pokroky v cm a tak zistíš o koľko sa bude tvoje telo "scvrkávať" - formovať. Pamätaj: Pod kontrolou máš len to, čo meriaš.

BONUS #5

Pracovný zošit moje NOVÉ JA (PDF) : /hodnota 29 eur/

Pracovný zošit Moje NOVÉ, zdravé a vitálne ja, je súčasťou tvojej premeny.  Bude ťa  sprevádzať a pomáhať ti  na tvojej 30-dňovej ceste, aby si vyťažila maximum. V pracovnom zošite nájdeš jasné a jednoduché kroky, ktoré ťa budú viesť k dnenej akcii, aby si sa každý deň približovala nielen k svojmu NOVÉMU, zdravému a vitálnemu JA, ale zároveň aj k svojmu krajšiemu a lepšiemu životu plny radosti, šťastia a lásky.

Zhrnutie

Čo všetko získaš?

 • 4X liečivé stravovacie plány ........................................................(HODNOTA 199 eur)
 • 4X liečivé meditácie......................................................................(HODNOTA 97 eur)
 • 4X liečivé tréningové plány (začiatočníci aj pokročilý).............(HODNOTA 177 eur)

 • BONUS #1: Afirmačná nahrávka na chudnutie........................(HODNOTA 97 eur)
 • BONUS #2: LIVE strategické vysielania s Evkou ......................(HODNOTA 597eur)
 • BONUS #3 Karta na meranie výsledkov (PDF)..........................(HODNOTA 19 eur)
 • BONUS #4 Pracovný zošiť moje NOVÉ JA (PDF)........................(HODNOTA 29 eur)
 • BONUS #5: Podporná skupina vedomých žien......................(nevyčisliteľná hodnota)

Poponáhľaj sa predpredaj za 47 eur konči za/potom 57 eur

Začíname 25.4.2022

.

"manžel má po mesiaci -9kg ja -4kg a čo ma veľmi potešilo už po dvoch týždňoch sa mu znížil tlak v priemere 120/80"

"moje výsledky pecka váha dole -6kg a úbytok cm spolu -20,5 cm, už sa ku mne pridala aj 10-ročná dcéra."

Zoberiem ťa za ruku a pôjdeme spolu...

Mojim cieľom je „vziať ťa za ruku“ a ukázať ti postup, krok za krokom, ako môžeš aj ty získať zdravie, vitalitu, vnútornú spokojnosť  po ktorej túžiš. A aký bude výsledok? Šťastná, spokojná, vyrovnaná, sebavedomá žena, ktorá rozdáva túto krásnu energiu ďalej do svojej rodiny. Pamätám si, keď som ja chcela  v minulosti schudnúť, cítiť sa zdravo, vitálne, fit, byť plná energie. Bola som úplne stratená a nevedela som ako to dosiahnúť. Uvedomila som si, že  takýchto "stratených" žien  je čoraz viac. Myslia si si , že keď chcu schudnúť, tak musia držať prísne nezmyselné diéty, kontrolovať sa , dodržiavať prísne a striktné jedálničky, týrať svoje telo počítanim kalórii a musia stráviť  hodiny a hodiny v posilňovni. Musím sa priznať aj ja som si toto v minulosti myslela. Dnes už viem, že  rýchlosť akou budeš chudnúť natrvalo  je priamo úmerná tomu: 

 • ako sa bude tvoje telo zbavovať toxínov, v ktorých sa momentálne  "topia" tvoje orgány
 • ako budeš zbavovať svoje telo hlienov, prekyslenia, odpadov
 • aké  potraviny budeš hádzať do košíka a následne do úst
 • aké myšlienky  budeš mať o sebe/o svojom tele
 • ako budeš milovať, alebo nenávidieť svoje telo/seba
 • aké pocity,emócie, postoje,presvedčenia budeš mať voči vlastnému telu
 • ako zvládaš vnútorný rozhovor so samou sebou
 • Ak NEVIEŠ, ako správne kombinovať potraviny, tak je ťažké schudnúť a byť zdravá, vitálna a fit.
 • Ak NEDODÁVAŠ telu potrebné živiny, vitamíny a stopové prvky, tak tvoje telo trpí bunkovou podvíživou, čo spôsobuje mnohé zdravotné problémy.
 • Ak NEBUDEŠ svoje telo zbavovať toxických látok, hlienov, prekyslenia  dostatočný čas, tak je nemožné byť zdravá, vitálna a mať ideálnu hmotnosť.
 • Ak NEPRÍJMEŠ svoje telo také, aké momentálne je, nebudeš nikdy sama zo sebou spokojná
 • Ak NEBUDEŠ vedieť, ako zapojiť svoju myseľ do tohto procesu, tak bohužiaľ  nedocieliš svoju vysnívanú postavu.
 • Ak NEZMENÍŠ svoju IDENTITU, to čo si o sebe myslíš, tak ani tvoje telo sa nezmení!! (telo, myseľ sú úzko prepojené)

Dáva ti to zmysel? A práve preto som pre teba vytvorila túto 30-dňovú výzvu: Moje NOVÉ, zdravé a vitálne JA.

Keď sme to zvládli my, zvládneš to aj ty

Prečo potrebuješ 30 dní?

Preto 30 dní lebo tvojmu mozgu trvá približne 30 dní, kým sa z tvojho správania stane zvyk a práve zvyky riadia tvoj život.

Prvým krokom je, rozhodnúť sa, že chceš byť zdravá a vitálna. Už bolo dosť  týrania, hladovania, prísnych diét, pokusov a omylov, ktoré aj tak nikam neviedli. Už bolo dosť prejedania sa, sebatýrania, sebanenávisti, sebaľútosti. Už bolo dosť kritizovania a obviňovania svojho tela, že máš veľký zadok, veľké stehná, veľké brucho…atď

Rozhodni sa teraz pre svoje NOVÉ, zdravé a vitálne JA, pre svoj nový, zdravý, vitálny život. Ty a tvoja rodina  si to zaslúži. Všetko je to v tvojích rukách.

Pozývam ťa na cestu nielen za tvojím NOVÝM JA, ale zároň  aj za tvojím NOVÝM životom, ktorý môže začať týmto jedným rozhodnutím.

Chceš NOVÉ, zdravé a vitálne JA?

Ak naozaj v hĺbke srdca túžiš:

 • schudnúť RAZ a NAVŽDY, aby si sa už nikdy netrápila s  kilami navyše
 • byť zdravá, vitálna a fit
 • byť sebavedomá a vnútorne spokojná žena
 • obliecť si nové šaty, plavky, bľúzky, sukne a byť  hrdá na seba, že si to dala
 • vyzerať a cítiť sa min. o 10 rokov mladšie
 • ísť príkladom svojej rodine

Tak toto je presne pre  teba.

Poponáhľaj sa predpredaj za 47 eur konči za/potom 57 eur

Začíname 25.4.2022

Toto ti ukážem...

Ukážem ti presne čo potrebuješ robiť, aby si si aj ty začala budovať, vytvárať svoje NOVĚ, zdravé a vitálne JA ale nielen, ale aby sa celkový tvoj život zmenil k lepšiemu . Ukážem ti čo funguje mne a  mojím klientkám, ktoré už dosiahli svoj cieľ. Budem ťa sprevádzať celých 30 dní, "zoberiem ťa za ruku" a pôjdeme spolu po ceste za TVOJÍM NOVÝM  a VYTÚŽENÝM JA.

Chceš to??

Ak áno, tak ťa pozývam do 30 dňovej výzvy: Moje NOVÉ, zdravé a vitálne JA.

Dopraj si 30 dní pre svoje nové JA a pridaj sa k ďalším ženám, ktoré sa už naučili milovať svoje telo a už vedia, čo presne majú robiť, aby to dosiahli. Už vedia ako ovládnuť svoju myseľ k trvalým výsledkom, ako  sa stravovať, detoxikovať telo, kombinovať potraviny, vyživovať svoje telo, myseľ a dušu.

Viem, že je to obrovská príležitosť a zároveň výzva!

Sľubujem ti, že ti dovolím nahliadnuť za oponu a vyhnúť sa všetkým najčastejším chybám, prečo sa ti doteraz nepodarilo dosiahnúť výsledky.

Ukážem ti najrýchlejší spôsob, ako sa dostať zo stavu, v ktorom si teraz do stavu, kde chceš byť.

Ako sprievodkyňa žien za NOVÝM, zdravým a vitálnym JA ti viem:

 • Ukázať, ako naštartovať metabolizmus a spáliť tuk a zbaviť sa toxínov,hlienov
 • Pomôcť prirodzene sa zbaviť zdravotných problémov ako sú zápcha, akné, chute na sladké, vysoký cholesterol, vysoký tlak atď.
 • Odhaliť tajomstvo, ako dosiahnuť tvoje sny a podporiť ťa v dosahovaní cieľov
 • Prezradiť, vďaka čomu môžeš mať omnoho viac energie, vitality a byť príťažlivá a sebavedomá žena, ktorá miluje samu seba, schudla a vyformovala sa jej postava
 • Zabezpečiť ti potrebnú podporu a motiváciu pri chudnutí, už v tom viac nebudeš sama, budeme v tom spolu a  s dalšími skvelými ženami s ktorými sa budeš vzájomne podporovať, motivovať a som tu samozrejme ja počas celej cesty procesu, aby som ťa viedla krok po kroku.

Túto výzvu som pre teba pripravila tak, aby si nielen  schudla bez jojo efektu, bez dietovania, bez týrania, bez hladovania, ale aby si sa aj naučila a položila pevné základy svojho NOVÉHO, zdravého a vitálneho života. Po týchto 30 dňoch, už nebudeš nikdy riešiť kilá navyše, ale práve naopak budeš si tvoriť svoj nový život v radosti šťastí a v láske.

 

"Keby mi niekto v lete povedal, že budem mať na Vianoce o 20 kg menej asi odpadnem od smiechu :)"

Ahoj Evka, posielam ti fotky, pretože som hrdá čo som dokázala a nech vidia aj ostatné dievčatá a ženy že to naozaj ide a neskutočne rýchlo. Je to úžasný pocit. Keby mi v lete niekto povedal, že budem mať na Vianoce o 20 kg menej asi odpadnem od smiechu 🙂 Tak dobre ako sa cítim teraz som sa roky necítila, tak šťastná ako som teraz som už roky nebola a tak krásna a mladá som tiež už roky nebola. Žiadne sebavedomie, zlá mrzutá na všetkých okolo seba ,hnusná, len preto lebo som sa hanbila teraz kade chodím tade sa smejem, usmievam a až zo mňa kričí to šťastie, je to proste neuveriteľné. Ďakujem sebe, že som skvelá totálne skvelá a ďakujem tebe, lebo si mi zmenila to čo som mala v hlave, to sú piliere môjho nového kráľovstva.
Nina

Výzva je určená pre všetky

ženy, ktoré:

 • sa pri pohľade do zrkadla necítia dobre a vravia si "potrebujem schudnúť"
 • chcú sa cez leto cítiť v plavkách sebavedomejšie
 • chcú si vybudovať svoje NOVÉ,zdravé a vitálne JA
 • chcú sa naučiť, ako kombinovať potraviny a výživne sa stravovať
 • chcú konečne zažiť  ubýtok telesného tuku
 • chcú si vyformovať postavu a cítiť sa sexy
 • chcú "zatočiť s kilami RAZ a NAVŽDY
 • chcú viesť zdravý, aktívny život a inšpirovať svojím výsledok svoju rodinu a okolie

Prečitaj si výsledky žien, ktoré sa rozhodli pre NOVÉ JA a NOVÝ život

"od septembra som schudla 6,5kg"

"moje výsledky -7kg a -35 cm  

" vďaka tebe som schudla za 3 mesiace 10 kg, cítim sa skvelo"

"za 3 mesiace som schudla -10kg a 80cm "

9 mesiacov liečivej stravy, -16 kíl

"Som na seba pyšná.Neskutočný pocit, keď sa na seba pozriem do zrkadla. Ďakujem Evka."

Sme jedinečné (NE)obyčajné ženy s obrovským potenciálom

pridaj sa k nám,  tvoje NOVÉ JA už na teba čaká...

Ideš do toho aj ty snami?

Pomôžem aj tebe a ukážem ti cestu, ako si začať budovať svoje NOVÉ, zdravé a vitálne JA a  to všetko bez hladovania, týrania a počítani kalórri.   Ukážem ti, ako jednoduchým spôsobom sa už aj ty po pár dňoch môžeš cítiť božsky. A čo bude vedľajším výsledkom? Spokojná, šťastná žena, ktora bude šíriť túto krásnu energiu ďalej do svojej rodiny. Nečakaj žiadnu 30-dňovú diétu, ale 30 transformačných dní kde sa naučíš a položíš základy svojho nového, zdravého a vitálneho JA. Túto výzvu som prispôsobila tak, aby každá jedna žena si ju mohla dovoliť.  Rozhodla som sa , že dám šancu pridať sa do výzvy, čo najväčšej skupine žien, ktorá  zmení život nielen sebe, ale aj svojej rodine. Stanovila som  veľmi priateľnú cenu LEN 47 eur. Investuj do seba denne 1,50 eura a tvoje telo, tvoj život sa rapidne bude meniť pod tvojími rukami, tak ako sa to stalo  Marcele, ktorá si prešla výzvou.

"Dnes som ľahsia o 9 kg a manžel o 8 kg!  Zasa sme vitálnejši, máme viac energie, našé životy sa úplne prejasnili…. Je to úžasne!"

Čo sa týka účinkov tvojho vstupu do môjho života - celkom si mi ho zmenila. Už vlani som prešla na zdravú stravu, naučila som sa variť celkom inak a postupne som nadchla aj moju rodinu. Po asi dvoch mesiacoch mojej zmeny sa ku mne pridal aj manžel a vďaka zmene stravovania a zvýšenému pohybu sme obaja schudli. Dnes som ľahšia o 9 kg a manžel o 8 kg!  Zasa sme vitálnejší, máme viac energie, naše životy sa úplne prejasnili…. Je to úžasne! Mám to  vyskúšane na vlastnej koži že princípy toho, čo učíš, sú naozaj funkčné a že veľmi pomáhajú na ceste k spokojnosti, zdraviu, vitalite a peknej postave. Z celého srdca ti za všetko ďakujem! Marcela
Marcela Dírerová

Poponáhľaj sa predpredaj za 47 eur konči za/potom 57 eur

Začíname 25.4.2022

Nikdy sa nevzdávaj  na ceste za tvojím NOVÝM, zdravým, vitálnym ja. Aplikuj do svojho života rady,tipy, know-how ktoré fungujú a prinášaju reálne výsledky. Ja sama a moje klientky ich denno denne používame.

Prajem ti skvelý pocit zo samej seba.

„poď oproti svojmu NOVÉMU, zdravému a vitálnemu ja a životu“

S pozdravom Evka Petrovičová

Sprievodkyňa žien za novým, zdravým a vitálnym JA.

Zákaznicka podpora Superlady

Potrebuješ pomôcť, alebo poradiť?

Sme tu pre teba a radi pomôžeme 🙂

podpora@superlady.sk

mobil: +421 948 855 949